Konyalılar artık güveniler ellere emanet olacak!

Konyalıların aşina oldukları hekimlerden İlker Yiğit, Diş Hekimi Soner Ertaş ve Diş Teknisyeni Mustafa Yiğit ortaklığıyla Özel Mevlâna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete açıldı.

Diş sağlığı konusunda hizmet vermeyi amaçlayan Özel Mevlâna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bugün yapılan törenle hizmete açıldı. Dr. Ezgi Kılıç’ın Müdür olarak görev alacağı diş sağlığı merkezinde Diş Hekimi Elif Sarıkaya, Mehmet Karataş, Selin Çatkaya ve Duran Ali Efeyik poliklinikte hastalara hizmet verecek. 

“KONYALI HEMŞEHRİLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”


Açılışta konuşan Diş Hekimi İlker Yiğit, Yiğit Diş Poliklinikleri’nden sonra Mevlâna Diş Polikliniği de hizmete açmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. 

Konyalılar artık güveniler ellere emanet olacak!
Yiğit, “Hastalarımıza en iyi hizmeti verme anlayışı ile çıktığımız yolda bugün Soner Ertaş ve Mustafa Yiğit ile birlikte Mevlâna Ağız ve Diş Polikliniğimizi hizmete açtık. Babamız merhum Yusuf Yiğit ben ve ağabeyim olarak bu şehre hizmet ettik etmeye devam ediyoruz. Konyalı hemşehrilerimiz bizim için çok kıymetli. Onların en iyi sağlık hizmetini alması için uzman kadromuzla Mevlâna Kliniğimizde de tedavi süreçlerimiz başladı. Bugün açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından katılımcılarla birlikte kurdele kesildi ve merkez hizmete açıldı. Misafirler merkezin yöneticilerini tebrik etti.
 

Bakmadan Geçme