Konyaspor'dan Konteyner Kent

Süper Lig'in köklü kulüplerinden arabam.com Konyaspor, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde büyük yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen Gaziantep'in Nur Dağı İlçesindeki depremzedeler için Konyaspor Konteyner Kenti kuruyor.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Konyaspor'dan Konteyner Kent
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Arabam.com Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyelerinden Hakan Faydasıçok, Hakkı Polat, Sertaç Tuza, Halil Erdoğan ve Kamil Yücel, Gaziantep’in Nur Dağı ilçesinde yakın zamanda faaliyete geçecek Konyaspor Konteyner Kenti’ni ziyaret etti.

Birlik ve beraberlik bilinciyle bu zor günleri geride bırakılacağının altını çizen Fatih Özgökçen, şunları söyledi:
“Süper Lig’deki her takım gibi biz arabam.com Konyaspor’da depremzede vatandaşlarımızın yanında yer almak için çalışmalar gerçekleştirdik. Depremin yaşandığı ilk gün, Konya Store mağazamız ve depolarındaki bütün kışlık ürünlerimizi, deprem bölgesine gönderdik.
 
Yönetim Kurulumuz ve hayırsever iş adamlarımızın iş birliği ile deprem bölgesine 100 adet konteyner gönderdik. Bu sayının yeterli olmayacağını düşündük ve şimdilik konteyner sayımızı 150’ye çıkarttık, bu sayımız ileriki zamanlarda artacaktır. Bugün de Gaziantep’e gelerek hem vatandaşlarımızın acısına ortak olduk hem de çalışmalarda son aşamaya gelen Konyaspor konteyner kentini yerinde ziyaret ettik.” İfadelerini kullandı.Konyaspor'dan Konteyner kent

Konya Büyükşehir Stadyumu localarında depremzedeleri konuk ettiklerini belirten Fatih Özgökçen, “Yönetim kurulumuz ile beraber yaptığımız istişareler neticesinde AFAD ile koordinasyon sağladık. Stadyumumuzdaki 26 locayı hazır hale getirdik. Şu ana kadar 500 depremzede ailemizi misafir ettik. Günde üç öğün yemeğin yanında kişisel ihtiyaçlarında giderildiği bu hizmetimiz ile Konyaspor’umuzun evi, depremden etkilenen vatandaşlarımızın evi oldu.” diye konuştu. 

Öte yandan TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor ile 21 Şubat Salı günü saat 15.00’de dostluk karşılaşmasına çıkacaklarını aktaran Fatih Özgökçen, Passo.com.tr’den alınacak maçın biletlerinden elde edilecek gelirin, deprem bölgesine bağışlanacağını sözlerine ekledi.Konyaspor'dan Konteyner kent

Bakmadan Geçme