Merakla beklenen haber geldi: İşte TOGG'un yeni satış fiyatı!

TOGG, Türkiye'nin yerli üretim otomobili olarak heyecanla beklenen yeni fiyat detaylarını sonunda kamuya duyurdu! İşte uzun süredir merakla beklenen fiyatlar...

Pek çok vatandaşın alma hayali kurduğu ilk yerli ve milli otomobil olma özelliği taşıyan TOGG’da merak edilen fiyatlar geldi.

Piyasaya geçtiğimiz aylarda sürülen otomobilin, ağustos ayı fiyat tarifesi belli oldu.

Onedio’da yer verilen haberde aktarıldığına göre, T10X modeline ait üç versiyonun bulunduğu listede, fiyatlar geçen aya göre sabit kaldı. Markanın en uygun opsiyonu olan V1, ağustos ayında da 1 milyon 227 bin 500 TL'den satışa sunuldu. Aşağıda yer alan fiyatlar, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları olup kampanya ve opsiyon tercihlerine göre değişiklik gösterebilir.

TOGG T10X, etkileyici teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Aracın gücünü 160 kW'lık motor ve 218 beygir gücü ile hissedebilirsiniz. Ayrıca 350 Nm tork sayesinde hızlanmada üstün bir performans sunuyor. T10X'in azami hızı 180 km/s olarak belirlenirken, 0'dan 100 km/s hıza ise sadece 7.8 saniyede ulaşabiliyor. Bu etkileyici performansın arkasında ise Permanent Magnet Synchronous Motor (PMSM) motor teknolojisinin yattığını söyleyebiliriz.

Merakla beklenen haber geldi: İşte TOGG'un yeni satış fiyatı!

Sadece performansıyla değil, aynı zamanda verimliliğiyle de dikkat çeken TOGG T10X'in ortalama yakıt tüketimi 16.9 kWh/100km olarak öne çıkıyor. Bu, hem çevre dostu bir yaklaşımı yansıtıyor hem de uzun mesafe kullanımlarında ekonomik bir avantaj sunuyor.

Araç, 2126 kg ağırlığına rağmen dinamik sürüş deneyimi sunmayı başarıyor. Bununla birlikte, 441 litrelik geniş bagaj hacmi ile günlük kullanım ve seyahatler için pratik bir taşıma çözümüne sahip.

TX10’UN FİYATLARI PAYLAŞILDI

V1 RWD Standart Menzil 1.227.500 TL

V2 RWD Standart Menzil 1.329.500 TL

V2 RWD Uzun Menzil 1.563.500 TL

Bakmadan Geçme