Meram Belediyespor kick boks ringlerinde rüzgar gibi esti!

Meram Belediyespor, bir ulusal turnuvada daha rüzgar gibi esti. Kulüp sporcuları, 22-29 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen Kick Boks Türkiye Şampiyonası'nda 4'ü altın, 3'ü gümüş, 1'i bronz olmak üzere toplamda kazandığı 8 madalya ile bir büyük başarının daha altına imza attı.     

Meram Belediyespor kick boks ringlerinde rüzgar gibi esti!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meram Belediyespor kick boks ringlerinde rüzgar gibi esti

Meram Belediyespor, bir ulusal turnuvada daha rüzgar gibi esti. Kulüp sporcuları, 22-29 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda 4’ü altın, 3’ü gümüş, 1’i bronz olmak üzere toplamda kazandığı 8 madalya ile bir büyük başarının daha altına imza attı.     

Meram Belediyespor, 22-29 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Kick Boks Türkiye Şampiyonası’ndan 4 altın, 3 gümüş, 1 bronz ve toplamda 8 madalya ile döndü. Turnuvada madalya kazanan sporcular ve kiloları şöyle;

- A.Emircan Beserek K-1 67 Kg birinci,

- Sabriye Gür - Full 70 Kg birinci,

- A.Ebrar Aygün - Full 60 Kg birinci,

- Batuhan Pekmezci - Full 86 Kg birinci,

-K.Mert Dereli - Full 81 Kg ikinci,

-İbrahim Demirtaş  - Full+ 91 ikinci

-M.Eren Yankın - Full 67 Kg ikinci,

-Bilal Alp Full - 51 Kg üçüncü,

Başkan Kavuş; “Tüm sporcularımızın yolu açık olsun”

4 kategoride 300 sporcunun katıldığı organizasyonun aynı zamanda milli takım belirleme kriterlerinin ilk basamağı olduğunu hatırlatan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, turnuvanın bu sebeple önemini bir kat daha artırdığına vurgu yaptı. Başkan Mustafa Kavuş, milli takım yolunda önemli bir aşamayı başarıyla geçen tüm sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti. Başkan Mustafa Kavuş, alınan başarılı sonuçlar ile ilgili yaptığı açıklamada ayrıca şu görüşlere yer verdi; “Bu önemli turnuvada alınan başarılar bizi bir kez daha sevindirdi. Bundan daha çok sevindirecek olan ise sporcularımızın ay-yıldızlı forma ile ülkemizi temsil etmesidir. Ondan  da daha çok sevindirecek olan da uluslararası turnuvalarda sporcularımızın bayrağımızı göndere çektirmesidir. Her biri bunu başaracak kabiliyette ve azimdeler. İnşallah bu gururu da bizlere yaşatacaklar. Hepsinin yolu açık olsun.”  

Bakmadan Geçme