Meram'da Başkan Kavuş coşkusu!

Meram, Başkan Mustafa Kavuş'un yeniden aday olmasının heyecanını yaşadı

Meram'da Başkan Kavuş coşkusu!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya ilçe belediye başkan adayların açıklanmasının ardından AK Parti ve MHP Meram İlçe Teşkilatlarına geçen Başkan Kavuş, büyük coşku ve heyecanla karşılandı. Meram Belediye Başkanlığı için ikinci kez aday gösterilmesinin ilçe tarihinde bir ilk olduğunu hatırlatan Başkan Kavuş, “Bu süreçte yanımızda olan, destek veren teşkilat üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Duyulan güveni boşa çıkarmayacak, 31 Mart akşamı rekorumuzu tazeleyeceğiz inşallah.” diye konuştu.

Meram, Başkan Mustafa Kavuş’un yeniden aday olmasının heyecanını yaşadı. Selçuklu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti adaylarının açıklamasının ardından AK Parti Meram İlçe Teşkilatı’na geçen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, burada büyük bir coşku ve heyecanla karşılandı. AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Başkan Kavuş tebrikleri kabul etti.

Başkan Kavuş; “Lideri ve teşkilatlarıyla AK Parti bu ülkenin en büyük şansıdır”

Başkan Kavuş’u adaylığından dolayı kutlayan AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, birlik ve beraberlik içinde ortaya konan millet odaklı hizmet anlayışının Başkan Mustafa Kavuş’a ikinci kez adaylığın kapılarını açtığına vurgu yaptı. Partililere seslenen Başkan Kavuş, bugüne dek verdikleri destekten dolayı yönetime ve partililere teşekkür etti. Konuşmasında, hayatta üç büyük şansının olduğuna vurgu yapan Başkan Kavuş, “Bunlar, hep yanımda duran, destek veren ailem. Siyasete AK Parti’nin tüm milleti kucaklayan şerefli çatısı altında başlamış ve devam ediyor olmam ve üçüncü şansım da bu aziz millete hizmet yolunu siz değerli teşkilat mensuplarıyla birlikte yürümemdir” ifadelerini kullandı.

Başkan Kavuş; “Meram her zamankinden daha heyecanlı, hazır ve kararlı”

Sadece seçim zamanlarında değil yılın 365 günü ve 7/24 durmadan dinlenmeden çalışan tüm partilileri birer kahraman olarak nitelendiren Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu ağır yükünüze rağmen, yanımızda olmaya hep devam ettiniz. Bizler de sizleri mahcup etmeme adına tüm motivasyonumuzu şehrimize ve ilçemize verdik. Sizler, yılmadan yorulmadan bizim sesimiz, soluğumuz oldunuz. Bizler de tüm gönlümüz ve zihnimizle, sizden aldığımız destekle kendimizi şehre adadık. Tüm bunlar için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Ve işte bugün; hepimiz, Meram için her zamankinden daha fazla heyecanlı, daha fazla hazır ve daha fazla kararlıyız.”

Başkan Kavuş; “Meram bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor”

Meram’ın bir ilke şahitlik etmeye hazırlandığnı belirten Başkan Mustafa Kavuş, ilçede ilk defa bir ismin ikinci kez aday gösterildiğini hatırlatarak, “Allah’ın izniyle ikinci kez belediye başkanı olacağız. Bu bizlere nasip oldu belki ama bunda en büyük pay, gece gündüz demeden AK Parti için yollara düşen, belediye hizmetlerini dertlenen, siz değerli teşkilat mensuplarımızındır. Sizlerin emekleri, gayretleri ve destekleri olmasa bunu başarabilmemiz mümkün değildi. Hepinizden Allah razı olsun, emeklerinizi boşa çıkarmasın… Bu heyecanla önümüzdeki seçimler için çok daha fazla çalışacak, sizlerle birlikte inşallah daha fazla insanımıza ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Kavuş; “Sandıklardan gümbür gümbür çıkacak, rekorumuzu tazeleyeceğiz”

31 Mart Yerel Seçim sürecinde daha fazla insana ulaşacaklarını ve yeniden kucaklaşacaklarını ifade eden Başkan Mustafa Kavuş, sözlerini şöyle tamamladı; “Muhabbetimizi, dayanışmamızı, birlik ve beraberlik ruhunu daha fazla güçlendireceğiz. Ve bunun nihayetinde sandıklardan gümbür gümbür çıkacak, rekorumuzu tazeleyeceğiz inşallah. Ben buradan, sizlerin huzurunda Meram’a şunun sözünü bir kez daha veriyorum; Meram, Türkiye Yüzyılı'nın belediyecilik vizyonunu tüm detaylarıyla ortaya koyacak. Meram geleceğe en güzel şekilde hazırlanacak, yarınlar Meram’ın ve Meramlının olacak. Bunu da ancak birlikte başarabiliriz.”

Başkan Kavuş; “Cumhur İttifakı, Türkiye’nin gelecek vizyonunun temelini attı”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş daha sonra MHP Meram İlçe Başkanlığına geçti. Burada, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman ve yönetim kurulu ile görüşen Başkan Kavuş, bugüne dek verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin gelecek vizyonu için etle tırnak gibi bir birliktelik sergilediğini ifade eden Başkan Kavuş, “Biz sizleri kendimizden ayrı görmedik. Bundan sonra da hizmet yolunu birlikte yürümeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakı’nın başarısı adına gayret ve fedakarlık gösteren MHP ve diğer ortaklarımıza şükranlarımı sunuyor, bu biklikteliğin ‘Büyük Türkiye’ hedefine ulaşana dek devam etmesini temenni ediyorum” diye konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman da Başkan Kavuş ile Meram’a hizmet yolunda eşsiz ve değerli bir uyum yakaladıklarının altını çizerek bu birlikteliğin önümüzdeki dönemde de aynı şekilde devam edeceğini kaydetti.

Bakmadan Geçme