Meram kooperatiflere ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Meram Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen koopetarifler üyelerine anahtar sevinci yaşatmaya devam ediyor. Uluırmak Evleri Konut Yapı Kooperatifi'nde 96 aile daha anahtarlarını teslim aldı. Aileleri ev sahibi yapmaya devam etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yeni evlerin hak sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Meram kooperatiflere ev sahipliği yapmaya devam ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meram Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen ‘Büyük Konut Hamlesi’ ev sahibi yapmaya devam ediyor. Hamlenin ilklerinden biri olan Uluırmak Evleri Konut Yapı Kooperatifi’nde 96 aile daha düzenlenen törenle anahtarlarını teslim aldı. Teslimine başlanan 96 daire ile birlikte Uluırmak Evleri’nde bugüne kadar teslim edilen daire sayısı 564’ü bulurken teslim edilen ticari alan sayısı ise 44.

Meram kooperatiflere ev sahipliği yapmaya devam ediyor  BAŞKAN KAVUŞ; “KOOPERATİFLERİMİZ BÜYÜK EMEKLERLE ZORU BAŞARIYOR” 

Yeni evlerinin hak sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulunan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediye öncülüğünde hayata geçirilen kooperatiflerle zoru başardıklarını belirterek, “Kooperatiflerimiz, güvenli ve modern binalarıyla, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla vatandaşları içlerinde huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürebilecekleri yuvalara kavuşturmaya devam ediyor. Göz bebeklerimizden biri olan Uluırmak Evlerimiz son olarak 96 daireyi daha hak sahiplerine teslim etti. Anahtarlarını teslim alan hemşerilerimiz güle güle otursunlar inşallah. Toplam 7 bin 270 konutluk konut hamlemizde bugüne dek bin 104 daire ve 73 ticari alan sahiplerine teslim edilmiş oldu. Sektörün içinde bulunduğu duruma rağmen ulaşılan bu rakamlar ilçemiz ve bizler adına gurur verici.  Üyelerine ve arsa sahiplerine, konforlu, modern, rahat ve sağlıklı bir yaşam sunan ve bunu olabildiğince hızlı inşa eden kooperatiflerimizi ve yöneticilerini tebrik ediyor, başarılarının aynı hızda devam etmesini temenni ediyorum” diye konuştu. 
 

Bakmadan Geçme