Motosiklet hırsızı Konya polisinden kaçamadı

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir hafta içerisinde çalınan 3 motosikletin faili yakalanarak cezaevine gönderildi.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Motosiklet hırsızı Konya polisinden kaçamadı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekipleri suçlulara göz açtırmıyor. Faili meçhul oto hırsızlığı olaylarını titizlikle araştıran ekipler, son bir haftada Selçuklu ve Karatay ilçelerinde çalınan 3 adet motosikletin çalınma anının güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı.

Görüntülerden yola çıkarak adım adım iz süren Oto Hırsızlığı Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin 11 adet suç kaydı olan ve cezaevi firarisi olarak aranan S.Y. (29) isimli şahıs olduğunu tespit etti. Şahsın gidebileceği yerleri araştıran ekipler, kısa süre içerisinde şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen S.Y., işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine gönderildi. Çalınan 3 motosikletten ikisine ulaşan polisler, motosikletleri sahiplerine teslim etti. Bir motosikletin bulunmasına yönelik çalışmalar ise devam ediyor.

Bakmadan Geçme