Nişanlısının babasıyla kavga edip çatıştı

Adana'da nişanlısının ailesiyle tartışan genç, nişanlısının babasıyla çatıştı. Yaşanan çatışmada başından ve karnından vurulan genç öldü.

Nişanlısının babasıyla kavga edip çatıştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Olay, gece Ceyhan’ın Emek Mahallesi 279 sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, S.Y nişanlısının babası M.K. ile henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı önce sözlü tartıştı. Daha sonra tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu yaşanan çatışmada başından ve karnından yaralanan S.Y, yakınları tarafından Ceyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Olayın polise ihbar edilmesi üzerine bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri Y'nin nişanlısının evinin önünde bir adet tüfek ve bir adet tabanca bulurken, yerde kartuş ve boş kovanlar tespit edildi. Y’nin nişanlısının babası M.K. ve erkek kardeşi Y.K. gözaltına alındı.

S.Y, Ceyhan Devlet Hastanesi acil servisinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Y'nin yakınları acil önünde sinir krizi geçirirken yakınları ve dostları tarafından teselli edildi. Y'nin cenazesi nöbetçi savcının incelemesinin ardından Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Bakmadan Geçme