Özgüven sahaya indi

Yeniden Refah Partisi Ereğli Belediye Başkan Adayı Özkan Özgüven, seçim çalışmaları kapsamında saha inerek vatandaşlarla buluştu

Adaylık Açıklamasının ardından sahaya inen Özgüven, seçim çalışmalarına ilçedeki esnafı ve köyleri ziyaret ederek başladı. İlçe esnafını ziyaret ederek görüş ve önerileri dinleyen Özgüven, vatandaşlarla ’da bir araya geliyor. İlçe teşkilatıyla birlikte çalışmalarını sürdüren Özgüven, kahvehane toplantıları düzenleyerek istişare mekanizmasını harekete geçiriyor. Özkan Özgüven tevazu, samimiyet ve gayretle daha da önemli projelere imza atacaklarını ifade etti.

Özgüven sahaya indi

‘Ereğli’yi Ereğli’de Yaşayanlarla Yöneteceğiz’

Özgüven  teşkilatlarımızla birlikte sahaya indik. Toplumun her kesimine ulaşıp, her şeyden önce onların dualarını alıp, rızalarını kazanmaya talibiz. Seçim çalışmalarımız çok yönlü devam ediyor. İlçemizde. Sivil toplum kuruluşlarının, bölgemizde faaliyet gösteren spor kulüplerinin yöneticileri ve sporcularıyla bir araya geliyoruz. Bunun yanı sıra ev toplantıları yaparak vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinleyerek notlarımızı alıyoruz.  Halkımızla yönetmeye başladığımız ilçemizi yine onlarla birlikte yöneteceğiz. Hayata geçirmeyi hedeflediğimiz projelerde onların görüşlerine başvuracağız.” diye konuştu.

Gönül belediyeciliği hedefiyle yola çıktıklarının altını çizen Özkan Özgüven insan odaklı hizmet anlayışıyla Ereğli’yi kültür mirasına sahip çıkan, çevreci, ihtiyaçlara cevap veren, yeni projeler üretebilen, imar ve şehircilik uygulamalarıyla parmakla gösterilen bir ilçe konumuna getirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme