Paraya sıkışanlar dikkat: Ziraat Bankası tek şartla 100 bin lira nakit verecek!

Bilindiği üzere ülkemizde geçim sorunu nedeniyle pek çok vatandaş banka ve kredilere başvurmak zorunda kalıyor, işte Ziraat bankasının yapmış olduğu son teklif.

Paraya sıkışanlar dikkat: Ziraat Bankası tek şartla 100 bin lira nakit verecek!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ülkemizdeki geçim sıkıntıları, vatandaşları banka ve kredi çözümlerine yönlendiriyor. Bu kapsamda, Ziraat Bankası son dönemde yapmış olduğu önemli bir teklif ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Geçim sorunu yaşayan vatandaşların mali ihtiyaçlarını karşılamak adına sunulan bu teklif, Ziraat Bankası'nın son çözümleri arasında öne çıkıyor.  İşte 100.000 liralık kredinin detayları...

50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır. Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası ürünü sunmaktadır.

İŞTE İSTENİLEN BELGELER
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler için hazırlanması gereken belgeler tek tek açıklandı. Buna göre krediye başvuracakların başvuru formu, nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve şubenin istediği diğer belgeleri hazırlaması gerekiyor. Bunun dışındaki belgeleri öğrenmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın web sitesi üzerinden yapılan hesaplamaya göre 50 bin TL kredi çekimi için aylık 2.819 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Faiz oranı yüzde 3,44 olup, vade oranı 36 ay olarak ifade edilmektedir. Sizler de Ziraat Bankası’nın sitesi üzerinden çekmek istediğiniz kredi miktarı için hesaplama yapabilirsiniz.

Bakmadan Geçme