Rektör Zorlu oğlunu evlendirdi

İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necmeddin Bilal Erdoğan'ın nişan yüzüklerini taktığı Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ve İlknur Zorlu'nun oğlu Enes ile, Meral- Recep Ok çiftinin kızı Kübra hayatını birleştirdi.

Rektör Zorlu oğlunu evlendirdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Diltaş Düğün ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen düğüne Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı,  Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Mevlüt Gülbudak, Konya Hava Savunma Tugay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Diker, Afganistan Ankara Büyükelçisi Amir Muhammed Ramin, AK Parti Konya Milletvekilleri Latif Selvi, Mehmet Baykan, Orhan Erdem, Selman Özboyacı, Tahir Akyürek ve Mustafa Hakan Özer, CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, Yeniden Refah Partisi Konya Milletvekili Ali Yüksel, birçok şehirden milletvekilleri, Eski Türkiye Cumhuriyeti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Konya İl Müftüsü Prof. Dr. Ali Öge, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mustafa Uzbaş, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Eski Milletvekilleri Hüseyin Üzülmez, Gülay Samancı, Mustafa Kabakçı, Ercan Candan, Muzaffer Çakar ve Yüksel Özden, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Turan, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Ekercin ile çok sayıda davetli katıldı.

 Rektör Zorlu oğlunu evlendirdi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu misafirleri kapıda karşıladı. 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, oğlunun düğün törenine katılanlara teşekkür etti. Prof. Dr. Cem Zorlu, “Kızımız Kübra ile oğlumuz Enes’in nikah merasimlerini gerçekleştirdik. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, böyle mutlu günler yaşamalarını temenni ediyoruz. Düğün törenimize çeşitli sebeplerden dolayı katılamayan telefon ve internet aracılığı ile kutlayan tüm dost ve tanıdıklarımıza teşekkürlerimi sunarım. Rabbim tüm dostlarımıza ve akrabalarımıza evlatlarının mürüvvetini göstersin inşallah” dedi.

Rektör Zorlu oğlunu evlendirdi

Çiçeği burnunda çiftin nikahını ise Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay kıydı.
 

Bakmadan Geçme