Selçuklu Alaeddin Anaokulu öğrencileri 100. yıl için yürüdüler

Selçuklu Alâeddin Anaokulu Müdürü, Öğretmenleri, Velileri ve minik öğrencileri düzenledikleri 'Cumhuriyetin 100.yıl kuruluşu yıldönümü Yürüyüşü' ve çeşitli etkinliklerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını ve Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutladılar

Selçuklu Alaeddin Anaokulu öğrencileri  100. yıl için yürüdüler
TAKİP ET Google News ile Takip Et

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in 100. yılı tüm yurtta ve Konya ‘da düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Bir kutlama etkinliği ise Selçuklu Alaeddin Anaokulunda gerçekleştirildi.
     Selçuklu-Alaeddin Anaokulu Müdürlüğü tarafından Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan kutlama etkinlikleri çerçevesinde “100. Yıl Cumhuriyet Yürüyüşü” gerçekleştirildi.
Selçuklu Alaeddin Anaokulu öğrencileri  100 yıl için yürüdüler

Okul Bahçesi girişinde başlayan Konya Bandosunun çaldığı Cumhuriyet’ ezgileri eşliğinde, Okul Müdürü Ömer Ekici, Md. Yrd. Ramazan E. Yakıcı Md. Yrd. Bahattin Öztoklu Md. Yrd. Gülşen konakçı, Alaeddin Anaokulu Müdürü Harun Reşit Başkaya Md. Yrd. Mehtap Gençtürk Efe programı organize eden Okul öğretmenleri, Ayla Dündar Nurcihan Baykan, Naile Türkmen Çiğdem Erdem Sündüs Durmaz Hilal Bircan Müzeyyen Bahçacı Önal Zahide yorgancı, Anaokulu ve İlkokul öğrenciler ve Velilerin yoğun katılımlarıyla Okul, Kibrit Camii ve Okul bahçesi güzergâhında gerçekleştirildi. 

Selçuklu Alaeddin Anaokulu öğrencileri  100 yıl için yürüdüler
Yürüyüş sonunda ise Konya Bandosu Orkestrasının okul bahçesinde verdiği konserle son buldu.
 Yapılan etkinlik hem veliler, hem de çevredeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı

Bakmadan Geçme