Selçuklu Belediyesi'nden personel ve araç desteği

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve 10 ilin etkilendiği depremde büyük hasar gören Hatay'ın yaralarını sarmak için bölgeye araç, ekip ve ekipman gönderdi.

Konya’nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan ve 10 ilin etkilendiği depremde büyük hasar gören Hatay’ın yaralarını sarmak için bölgeye araç, ekip ve ekipman gönderdi.
Selçuklu Belediyesi merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan depremin en şiddetli yaşandığı illerden biri olan Hatay’a yardım elini uzattı. Bölgedeki arama ve kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla hazırlanan ekskavatör, kepçe, kamyon, arazöz ve seyyar WC’den oluşan araç ve ekipmanlar görevlendirilen ekiplerle birlikte yola çıktı. Deprem bölgesinin her türlü ihtiyacının karşılanması noktasında seferber olduklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, depremden etkilenen illere ve tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunurken “Depremin açtığı yarayı birlik ve beraberlik içerisinde saracağız” dedi.

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme