Selçuklu Ziraatte tanışma ve kaynaşma toplantısı

Selçuklu Ziraat Odası'nın geçtiğimiz günlerde seçilen yeni meclisi, Selçuklu'nun yöneticileri ile tanışma ve kaynaşma programı düzenledi. Programa ilgi ve katılım oldukça yoğun oldu.


KONYA HABER: Düzenlenen tanışma ve kaynaşma programında konuşan Selçuklu Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Toklu, 6 Şubatta meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere rahmet yaralı kurtulanlara şifa diledi. ‘Milletimizin başı sağolsun’ dedi  

Toklu “Normal şartlar altında davullarla, zurnalarla seçimi kazanmanın ve Selçuklu Çiftçisine hizmet etmenin sevincini yaşayacaktık. 6 Şubat günü gecesi meydana gelen Deprem bizlerin seçim çalışmasını ve seçim sonrasını etkiledi. Milletimizin başı sağ olsun, başımız sağ olsun. Gelmiş, geçmiş olsun, Rabbim yaralılarımıza acil şifalar versin. Bizleri kardeşlerimize ensar yaptığı için şükürler olsun. Oradaki kardeşlerimize ve bölgemize hicret eden muhacir kardeşlerimize ensar-muhacir ilişkisini yaşatmamız gerekiyor. Bu bizim kardeşlik vazifemizdir. Aramızda yarına garantisi olan var mı? Tabii ki yok. Yaşadığımız olaylar sonucunda şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun çok sevdiğim bir sözü aklıma geldi. “Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir hayat için, fırıldak olmaya gerek yok”. Rahmet ve minnetle anıyorum. Bu elim vaka sürecinde yöneticilerimizin ilgisi, alakası, çabası halkımızın duyarlı davranışlarından dolayı bir kez daha Konyalı olmaktan gurur duydum. Konya’mız her zaman olduğu gibi ülkemize ve insanımıza örnek davranışlar sergilemiştir ve sergilemektedir. Ülkemizde tarımın başkenti Konya’dır. Konya’mızın demografik yapı ve ekonomik yapı olarak En büyüğü Selçuklu ilçemizdir. Selçuklu çiftçilerimize hizmet etmeyi bizlere layık gören çiftçilerimize, delegelerimize ve meclis üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte çiftçi kardeşlerimizin görüşleri bizlere rehber olacaktır. Biz çiftçilerimize başkanlık değil, hizmet etmeye geldik. Önemli olan kazanmak değil, başarılı olmaktır’ dedi. 
 

KONYA HABER - HAKİMİYET

Selçuklu Ziraatte tanışma ve kaynaşma toplantısı
Selçuklu Ziraatte tanışma ve kaynaşma toplantısı
Selçuklu Ziraatte tanışma ve kaynaşma toplantısı
Selçuklu Ziraatte tanışma ve kaynaşma toplantısı

Bakmadan Geçme