Seydişehir 4. kitap günleri sona erdi

Seydişehir Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen kitap günleri sona erdi. 28 Ekim'de Millet Bahçesinde açılışı gerçekleştirilen ve 7 gün süren kitap günleri sona erdi

Başkan Tutal, merkez ve kırsal mahallelerden kitap günlerine katılan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hediye çeki vererek kitap almalarına katkıda bulundu. 

Başkan Tutal, " Birbirinden kıymetli yazarlar ve binlerce kitapla başlattığımız kitap günlerimizi tamamladık. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi .Seydişehir Belediyesi olarak bu yıl 4.’sünü gerçekleştirdiğimiz kitap günleri, Seydişehir’imizde düzenlenen en önemli sosyal ve kültürel etkinliklerimiz arasında yer alıyor. Çocuklarımızın , gençlerimizin ve hemşehrilerimizin daha fazla kitap okuma alışkanlığı kazanması, sevdikleri yazarlarla bir araya gelmeleri güzeldi. Kitap günlerimize katılımları için öğrencilerimize, velilerimize, hemşehrilerimize ve yazarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Seydişehir 4. kitap günleri sona erdi

Seydişehir Belediyesi 4. Kitap Günlerinde birbirinden değerli yazarlarımız Hatice Kübra Tongar, Prof. Dr Ahmet Şimşirgil, Ahmet Bulut, Hayati İnanç, Gri Koç (Gökhan Müftüoğlu) gibi birbirinden değerli yazarlar, okurları için Millet Bahçesi’ndekonferans vererek, kitaplarını imzaladı.

Millet Bahçesinde iki gün boyunca Konyalı ve Seydişehirli yazarlarımız Nur Dünya Kaplan, Ercan Arslan, Ahmet Şener, Vural Kaya, Bahaddin Karakuş,Sultan Çoban, Baran Özdemir, Eda Nur  Beyaz, Muhammed Uzun, Tayyar Yıldırım,  Mustafa Dinç, İzzet Eker, Mehmet Boztepe, Ali Erkan Kavaklı, Mehmet Aydın, Evrim Ertekin de kitaplarını imzalayarak söyleşi yaptı.

Seydişehir 4. kitap günleri sona erdi

Etkinlik kapsamında merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencileri de etkinlik alanına belediye tarafından misafir edilerek kitapları inceledi, etkinlik alanında Meddah Osman Ağa eşliğinde doyasıya eğlendi.
 

Bakmadan Geçme