• Haberler
  • Spor
  • Seydişehir'de Başkanlık Futbol Turnuvası Başladı!

Seydişehir'de Başkanlık Futbol Turnuvası Başladı!

Seydişehir Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel 'Başkanlık Kupası' Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu'nun başlama vuruşu ile başladı.  

Seydişehir'de Başkanlık Futbol Turnuvası Başladı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Seydişehir Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel 'Başkanlık Kupası' Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu’nun başlama vuruşu ile başladı.  

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Başkanlık Kupası Futbol karşılaşmaları, Atatürk Spor Salonu yanında bulunan Sentetik Çim sahada oynanıyor.

Turnuvanın başlangıç vuruşunu yapan Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, tüm sporculara başarılar diledi.

Koç Kardeşler Spor –Elit Ayakkabı Spor arasında oynanan müsabaka ile başlayan turnuvanın ilk maçında Koç Kardeşler Spor rakibi Elit Ayakkabı Spor’u 4-1 mağlup etti. Günün diğer maçında ise Ay Yıldız Spor rakibi Anka Spor’u 5-1 yendi.

Başkan Ustaoğlu, “Belediyemizin spora ve sporcuya verdiği değerle bu yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen futbol turnuvamızda 250’nin üzerinde sporcu ter döküyor. Işıklandırmasını yaptığımız sahamızda akşam saatlerinde maçlarımız oynanıyor. Turnuvalarımızı Kurban Bayramı’nda önce tamamlamayı hedefliyoruz. Turnuvamızda mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başkanlık Kupası Futbol turnuvaları Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri hariç günde 2 maç olacak şekilde her gün Saat:20.00'da Atatürk Spor Salonu yanında bulunan sentetik çim sahada oynanmaya devam edecek.

 

Bakmadan Geçme