Seydişehir'de festival düzenlenecek

Seydişehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Çocuk Festivali başlıyor.

Seydişehir'de festival düzenlenecek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2 Şubat Perşembe günü başlayıp 4 gün sürecek olan Çocuk Festivali ile birbirinden farklı aktiviteleri Seydişehirli çocuklarla buluşturulacak. Birbirinden eğlenceli oyunlar, atölyeler, meddah gösterileri, yarışmalar ve eğitimlerin yer aldığı, Bilim Tırı ve AFAD Deprem Simülasyon Tırının da bulunacağı festivalde çocuklar doyasıya eğlenecek. 

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, her yıl olduğu gibi 2022 -2023 eğitim ve öğretim döneminin yarıyıl tatilinde öğrenciler için düzenledikleri Çocuk Festivali'nin bu yıl da eğlenceli geçeceğini kaydetti. 

Tüm çocukları 2-5 Şubat tarihleri arasında düzenleyecekleri festivale davet eden  Başkan Tutal "Siz gülerseniz şehir güler ilkesiyle bu yıl düzenleyeceğimiz çocuk festivalimize tüm çocuklarımızı ve ailelerini davet ediyorum. Çocuklarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur.  Çocuklarımızın yüzü gülerse, evlerimizde huzur ve mutluluk olur. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatlarına katkı sağlamak, onların hayatta mutlu olmalarını sağlayacak şenliklerimize ve eğlencelerimize devam edeceğiz.  

Bu yıl düzenlediğimiz Festivalimizde oyunlar, aktiviteler, atölyeler sürpriz hediyeler olacak. 2 Şubat Perşembe günü Saat 10.00’da başlayacak olan etkinlik 5 Şubat'a kadar devam edecek" dedi.

Atatürk Spor Salonunda, 2 Şubat Saat 10.00 da başlayacak olan etkinlik 2-5 Şubat tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında devam edecek. 
 

Bakmadan Geçme