ŞULEMSİ KİMDİR? Dilan Polat'tan sonra sıra ona geldi iddiası! İşte Şule Kayatürk hakkında tüm bilinmeyenler

Şulemsi kimdir? Sosyal medya üzerinde kazançlarını sergileyenlere yönelik operasyonlara hız verildi. Kazançlarda herhangi bir şüphe olanlar İçişleri Bakanlığı'nın yakın takibi altında. İlk olarak Dilan Polat tutuklanmıştı. Ardından şüpheli paylaşımları bulunan Şulemsi'nin sıradaki isim olduğu iddia edildi. Peki sosyal medyada Şulemsi ismiyle bilinen Şule Kayatürk kimdir, nereli ve ne iş yapıyor? Serveti ne kadar? İşte Şulemsi hakıında tüm merak edilenler.

Şulemsi kimdir? Sosyal medya üzerinden gösteriş içerisinde yaşayıp şüpheli kazanç sağlayanlara yönelik İçişleri Bakanlığı'nın yakın takibi sürüyor. Dilan Polat ve Engin Polat, şüpheli kazançlar nedeniyle tutuklanmıştı. Şimdi de sırada Şulemsi olduğu ileri sürüldü. Peki İnstagram üzerinde Şulemsi kullanıcı adıyla tanınan Şule Kayatürk ne iş yapıyor, serveti ne kadar? İşte tüm detaylar.

ŞULEMSİ KİMDİR? Dilan Polat'tan sonra sıra ona geldi iddiası! İşte Şule Kayatürk hakkında tüm bilinmeyenler

ŞULEMSİ KİMDİR?

Ntv.com.tr'de yer alan habere göre, Şule Kayatürk, Ankara doğumlu internet fenomenidir. 1.75 boyunda ve oğlak burcu olan Şule Kayatürk, bir dönem 100 kilonun üzerine çıkmış fakat büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya düşmüştür.

Şulemsi takma adıyla bilinen Şule Kayatürk, bir dönem eşi Yasin Türk ile yollarını ayırma kararı almıştı.

Daha sonra eşiyle bir süre ayrılık yaşayan Şule Kayatürk, Umre sırasında eşiyle çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak barıştıklarını duyurmuştu.

ŞULEMSİ KİMDİR? Dilan Polat'tan sonra sıra ona geldi iddiası! İşte Şule Kayatürk hakkında tüm bilinmeyenler

2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin olan Şule Kayatürk, farklı mecralarda da kendine yer edinmiştir.

Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren Şule Kayatürk'ün kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır.

HESABINI KAPATTI

Gelen tepkilerin ardından ve sıradaki ismin Şulemsi olduğu iddiasının ardından Şulemsi instagram hesabını kapatmak zorunda kaldı. Son olarak Şulemsi instagram hesabının 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyordu.

Bakmadan Geçme