Temsilcilerini iftarda buluşturdu

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube başkanlığı organize ettiği istişare ve İftar yemeğiyle işyeri ve ilçe temsilcilerini Konya da buluşturdu. Programa Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kütük'te katıldı.

Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanlığı Sosyal, Kültürel ve İstişare toplantılarını sürdürmeye devam ediyor. 2024 yılı ilk  genişletilmiş istişare toplantısında konuşan Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kütük, ülke genelinde kamu çalışanları ve öğretmenlerin karşı karşıya kaldığı sorunların çözüme kavuşması için izlenecek yollar konusunda katılımcı işyeri ve ilçe temsilcilere bilgiler aktardı. TES Genel Başkan Yardımcısı Orhan Kütük,  Özellikle Öğretmen atamalarının hakkaniyetle en kısa zaman dilimi içerisinde yapılmasını, Mülakatların kaldırılmasını, ek ders ücretlerinin ivedikle artırılmasını, seyyanen verilen ücretlerin kök maaşa işlenmesini istedi.

Temsilcilerini iftarda buluşturdu

TES 1 Konya Şube Başkanı Ali Köç;’ Konya Şubemizin 2024 yılı ilk işyeri temsilcileri ve İlçe temsilcileri istişare toplantısını bu yıl Ramazan ayına denk gelmesi münasebetiyle İftar yemeğiyle birlikte icra ettik. Katılımcı temsilcilerimizle birlikte ilk önce iftar yemeğini yedikten sonra Türk Eğitim Sen Konya 1 Nolu Şube genişletilmiş istişare toplantımızı Genel Başkan Yardımcımız Orhan Kütük’ün katılımla gerçekleştirdik. İstişare toplantımızda Ülke genelinde karşı karşıya geldiğimiz konuları ve sorunlarımızı masaya yatırdık.” Dedi.Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube genişletilmiş istişare ve iftar yemeği günün anısına çektirilen fotoğraflarla son buldu.
    
 

Bakmadan Geçme