Tozoğlu, o partiden adaylığını duyurdu

Selin Tozoğlu, İYİ Parti'den 28. dönem milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Konya 28. Dönem İYİ Parti Milletvekili Aday Adaylığına başvurusunu yapan Tozoğlu, mevcut iktidarın politikaları yüzünden, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan hiçbir ferdin karamsar olmasına gerek yok diyerek adaylığını duyurdu.

Açıklamasında hükümetin, Konya’ya dair söz verdiği ama yapmadığı projelerin takipçisi olacaklarını ifade eden Tozoğlu, “Konya ve Konyalı vatandaşların sorunlarının farkındayız. Konya için mevcut siyasi iktidarın söz verip tutmadığı onca projenin mutlaka takipçisi olacağız. Çevreyolu projesi, metro projesi gibi Konya için söz verilen ama yerine getirilmeyen onlarca proje var. Konyalı artık boş vaatlere kanmıyor.” İfadelerini kullandı. 

“ÜLKENİN İYİ’LİĞİ İÇİN BURADAYIZ”

Ülkenin içinde bulunduğu tablo içinde genel değerlendirmelerde bulunan Tozoğlu, “20 yılın sonunda ortaya konulan tablo için ülkenin hiçbir ferdinin karamsar olmasına gerek yok. Biz İYİ’ler olarak buradayız. Ülkenin İYİ’liği için buradayız. Hem Konya’nın hem de ülkenin sorunlarını işin ehli kadrolarla çözmek için yola çıktık. İnandığımız bu yolda halkımızla kol kola vererek daha nice güzel günlerimizin olduğunun farkındayız. Daha çok İYİ günlerimiz olacak.

“UMUYORUM Kİ GÜZEL ÜLKEM İÇİN HAYIRLISI OLUR” 

İnandığım bu kutlu yolda ve ülkemin aydınlık geleceği için genel merkezde milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Umuyorum ki, güzel ülkem için hayırlısı olur.” şeklinde konuştu. 

SELİN TOZOĞLU KİMDİR? 

1988 Yılında Konya'da dünyaya geldi, Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ile Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni tamamladıktan sonra, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde işletme yüksek lisansı yaptı. "İş Yerinde Psikolojik Taciz Konulu Hukuk Davaları Üzerine Keşfedici Bir Araştırma" isimli çalışması ile İşletme bilim uzmanı unvanını aldı. Bir çocuk annesidir. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

Tozoğlu, o partiden adaylığını duyurdu

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme