Trampolin cimnastikte Türkiye'nin gururu: Karatay Belediyesi

Karatay Belediyesi Spor Kulübü Trampolin Cimnastik Takımı, Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından İzmir'de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası'nda önemli başarılar elde etti. 20-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ve 137 sporcunun katıldığı turnuvada Karataylı sporcular, elde ettikleri dereceler, kazandıkları madalyalar ve kupalarla yine Karatay'ı ve Konya'yı en iyi şekilde temsil etmeyi başardı.

Trampolin cimnastikte Türkiye'nin gururu: Karatay Belediyesi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karatay Belediyesi Spor Kulübü Trampolin Cimnastik Takımı, katıldıkları şampiyona ve organizasyonlardan alnının akıyla çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda Trampolin Cimnastik Takımı, İzmir’de gerçekleştirilen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda önemli başarılar elde etti.

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından 20-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ve İzmir Halkapınar Trampolin Cimnastik Salonu’nda yapılan şampiyonada 137 sporcu; küçük, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde madalya için mücadele etti.

Büyük mücadelelere sahne olan şampiyonada dereceye girenlere madalya ve kupaları verilirken; Karatay Belediyesi Spor Kulübü Trampolin Cimnastik Takımı sporcuları, bu turnuvadan da alnını akıyla ayrılmayı başardı.

Karatay Trampolin Cimnastik’te farkını İzmir’de de ortaya koydu

Turnuvada 15-16 Yaş Senkron Erkekler Kategorisi’nde mücadele eden Abdullah Mehmet Tükel ve Furkan Erkıç Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi olurken; 13-14 Yaş Senkron Erkekler Kategorisi’nde yarışan Ali Eymen Demirci ile Burak Demirci Türkiye 3’üncüsü oldu ve bronz madalya elde ettiler. 13-14 Yaş Erkekler Kategorisi’de de mücadele veren Burak Demirci Türkiye 3’üncüsü oldu. 15-16 Yaş Erkekler Kategorisi ise Furkan Erkıç da Türkiye 3’üncüsü oldu ve bronz madalyanın sahibi oldu.

Başkan Hasan Kılca’dan başarılı sporculara tebrik

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca yaptığı açıklamada, İzmir’de düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda elde edilen başarılar dolayısıyla Karatay Belediyesi Spor Kulübü Trampolin Cimnastik Takımı’nı tebrik etti. Başkan Hasan Kılca; Karataylı gençlerin en güzel şekilde yetişmeleri, sporcu ve sağlıklı bir nesil olmaları konusunda ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini ifade ederek turnuvada dereceye giren sporcuları, sporcuların ailelerini, antrenörlerini ve kulüp yöneticilerini kutladı.

Bakmadan Geçme