TRENDYOL UYGULAMASI ÇÖKTÜ MÜ? 8 Kasım 2023 Trenydol'da skandal: Trendyol neden açılmıyor?

Trendyol uygulaması çöktü mü? Trendyol neden açılmıyor? soruları alışveriş çılgınlarının gündemine oturdu. Türkiye'de her gün milyonlarca insanın alışveriş yaptığı platformlardan Trendyol'a kullanıcılar erişim sorunu yaşamaya başladı. Ödeme ve sepete ürün ekleme sırasında sorunlar yaşayanlar detayları hemen arama motorunda araştırmaya başladı.

Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş platformlarından Trendyol’da beklenmedik bir hata oluştu. Milyonlarca müşterisi bulunan ve çok sayıda kişiye istihdam sağlayan dev platforma erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar 8 Kasım 2023 tarihinde ürünlerini sepete ekleme ve ödeme hatası almaya başladı. Öte yandan bazı müşteriler uygulamaya giremediler bile. Peki Trendyol uygulaması çöktü mü? Trendyol neden açılmıyor?

TRENDYOL UYGULAMASI ÇÖKTÜ MÜ?

Kullanıcıların raporları ve sosyal medyadaki paylaşımlara göre, Trendyol uygulamasına giriş yapmaya çalışırken karşılaştıkları hata oldukça belirgin bir şekilde gündeme gelmiş durumda. Hata mesajı şu şekilde ifade ediliyor: "Trendyol ile ilgili bir sorun oluştu" ve ardından uygulama bir hata nedeniyle kapatılıyor.

Konuyla ilgili yapılan resmi açıklamada ise şu ifadeler kullanılmış: "Sistemlerimizde geçici bir sorun yaşanmaktadır. İlgili birimlerimiz bu sorunu kısa süre içerisinde çözecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

Buna göre, kullanıcıların yaşadığı giriş hatasının farkında olan Trendyol, sorunu çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcılara bu süreçte sabırlı olmaları ve anlayış göstermeleri tavsiye ediliyor.

TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI NEDİR?

Trendyol, Türkiye'nin en büyük online alışveriş platformudur. Trendyol müşteri hizmetleri, müşterilerin soru, şikayet, öneri ve taleplerini dinlemek ve çözmek için haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanın birkaç yolu vardır:

- Trendyol mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden "Yardım" bölümüne girerek, sıkça sorulan soruları inceleyebilir, siparişlerinizle ilgili bilgi alabilir veya bir talep oluşturabilirsiniz.

- Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 221 69 00'dir. Bu numarayı arayarak, canlı destek hattı ile görüşebilir ve sorunlarınızı aktarabilirsiniz.

- Trendyol müşteri hizmetleri e-posta adresi [email protected]'dur. Bu adrese e-posta göndererek, sorunlarınızı yazılı olarak bildirebilir ve çözüm için geri dönüş bekleyebilirsiniz.

Trendyol tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Trendyol müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Trendyol ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen yukarıdaki iletişim kanallarından birini kullanarak bize ulaşın. Trendyol ekibi olarak, size en iyi alışveriş deneyimini sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bakmadan Geçme