• Haberler
  • Spor
  • Tümosan Konyaspor'a zorlu maç öncesi protokolden moral ziyareti

Tümosan Konyaspor'a zorlu maç öncesi protokolden moral ziyareti

Fenerbahçe maçı öncesi Konya Valisi Vahdettin Özkan, Konya milletvekilleri ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konyaspor'u ziyaret ederek moral verdi.

Fenerbahçe maçı öncesi Kayacık Tesisleri’nde Konya Valisi Özkan, milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, antrenman yapan Konyaspor’u ziyaret etti.

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, antrenmanı takip eden taraftarlar ve futbolcularla görüşen Başkan Altay, Konyaspor’u her zaman desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini dile getirerek, Konyaspor'un her zaman en iyisini hak ettiğini söyledi.

Uğur İbrahim Altay, "Bu takım, bu şehir, bu taraftar ve en çok da bu futbolcular, Süper Lig’de şehrimizi temsil etmeyi hak ediyorlar. Biz de size güveniyoruz. Son 4 maçta en iyisini yapacağınıza ve Süper Lig’de kesintisiz bir şekilde yolumuza devam edeceğimize inanıyoruz. Bütün desteklerimiz sizinle, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Konya Valisi Vahdettin Özkan da Konyaspor’a desteklerini belirterek, “Futbolcularımızla, teknik heyetimizle şehrin ruhunu buraya yansıtacağız. Önümüzdeki maçları alarak yolumuza devam edeceğiz. Hepimiz sizinle beraberiz” dedi.

Tümosan Konyaspor'a zorlu maçı öncesi protokolden moral ziyareti

Konyaspor Kayacık Tesisleri’ndeki ziyarete AK Parti Konya Milletvekili Latif Selvi, CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, İyi Parti Konya Milletvekili Ünal Karaman ve İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut da katıldı.

Bakmadan Geçme