• Haberler
  • Konya
  • Türk Eğitim Sen Konya'dan MHP genel merkezine ziyaret

Türk Eğitim Sen Konya'dan MHP genel merkezine ziyaret

Türk Eğitim Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Ali Köç ve yönetim Kurulu üyeleri Ankara'ya giderek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezini ziyaret ettiler. son günlerde Ülke gündeminde yer alan öğretmenlerin sorunlarını ve çözüm yolları hakkında MHP genel Başkan yardımcılarına bilgi olarak aktardılar

Türk Eğitim Sen Konya'dan  MHP genel merkezine ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

    Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürüdüren Türk Eğitim Sen Konya 1 Nolu Şubenin Başkanı Ali Köç ve yönetim Kurulu üyeleri MHP Genel merkezini ziyaret ettiler. Ziyaretlerde ülke genelinde öğretmenler bir eğitim-öğretim yılı sonunda karşı karşıya kaldıkları sorunları ve çözüm yolları hakkında MHP Genel Başkan Yardımcılarına bilgi aktardılar.
    Ziyaret hakkında bilgi veren TES 1 Konya Şube Başkanı Ali Köç “Yönetim kurulu olarak MHP Genel Merkezini ziyaret ettik. Nazik kabulleri ve sohbetleri için MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman , Genel Başkan Yardımcısı ve Konya milletvekili Mustafa Kalaycı , Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım  ve Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu Hanımefendiye teşekkür ederiz.” Dedi.
 

Bakmadan Geçme