TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu

Konyalı turizmciler, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB) Konya Bölge Temsil Kurulu tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftarda bir araya geldi.

KONYA HABER: Dedeman otelde düzenlenen iftara, DHMİ Konya Havalimanı Müdürü Abubekir Özcan, THY Satış Müdürü Ali Ensar Kılıçoğlu, Konya Büyükşehir Turizm Şube Müdürü Coşkun Bilgi, Skal Konya Derneği Recep İşleyici, Selçuk Üniversitesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fatih Varol, Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yılmaz Seçim, Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Köksal, Doç. Dr. Abdurrahman Dinç, Necmettin Erbakan Üniversitesi Turizm Fakültesi, Prof. Dr. Recai KUŞ, Selçuk Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu, Prof. Dr. Semih BÜYÜKİPEKÇİ, Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi, Prof. Dr. Şafak Ünüvar, Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi, Müdür Yardımcısı Ramazan Esat Uçar    , Borsa İst. Gazi Mustafa Kemal M. T. A. L. Müdür Suat Öztürk, Borsa İst. Gazi Mustafa Kemal M. T. A. L. Yunus Güneş, Konya Turist Rehberleri ve Turizm Derneği Murat Peksomlu, Konya Karaman Otelciler Birliği, Özkaymak Konya Otel, Gherdan Gold Otel, Spark Hotel & Residence Konya, Grand Karaman Otel, Dedeman Konya Hotel & Convention Center, Grand Millennium Konya ve Konya ve Karaman bölgesi seyahat Acentaları katıldı. 

İftar Buluşması geleneksel hale getirdik
İftarda konuşan TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan, “Geleneksel hale getirdiğimiz Konya TÜRSAB B.T.K.’nın iftar yemeğinde seyahat Acentaları olmak üzere, diğer turizmle ilgili olan sektörlerdeki turizmcileri de davet ettik. Birlikte iftar yaparak, bir araya gelmek istedik. İftar programımızda turizm ve seyahat acentelerimizle birlikte, şehrimizdeki otellerimizin genel müdürleri, üniversitelerimizden, Konya Büyükşehir Belediyemizin daire müdürü ve turizm sektörünün diğer bileşenleri buradalar. İftar programımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Turizm paydaşlarımızın bir araya geldiği bu tür etkinlikler bizleri hep sevindirmiştir. Bu tür programlar düzenlemeye devam edeceğiz. Ramazan ayının ülkemizi ve İslam dünyasına hayırlar getirmesini dilerken, bu ayın maneviyatıyla birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum” dedi.

KONYA HABER - HAKİMİYET
 

TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
TÜRSAB Konya, turizmcileri iftarda buluşturdu
Kaynak: Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme