Ünlügül'den Firmalara Ziyaret!

Konya Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Odası Başkanı Mehmet Ünlügül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda'ya destek veren firmalara yönelik ziyaretlerini devam ediyor. Bu çerçevede, sektöre sağladığı katkılardan dolayı ONURTEK Teknoloji İklimlendirme İnşaat Malzemeleri Firma Sahibi Ömer Gökçepınar'ı ziyaret ederek Ahilik Sancağı takdim etti.

Konya Sıhhi Tesisat ve Kaloriferciler Odası Başkanı Mehmet Ünlügül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ONURTEK Teknoloji İklimlendirme İnşaat Malzemeleri Firma Sahibi Ömer Gökçepınar’ı ziyaret etti.

Mehmet Ünlügül, “ONURTEK Teknoloji İklimlendirme İnşaat Malzemeleri firmamız odamıza ve sektörümüzde en büyük destekçimiz ve çözüm ortaklarımızdan biridir. Çalışmalarımıza güç katan ONURTEK Teknoloji İklimlendirme İnşaat Malzemeleri Firma Sahibi Ömer Gökçepınar’ı başta olmak üzere tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Teknoloji İklimlendirme İnşaat Malzemeleri Firma Sahibi Ömer Gökçepınar, “Odamızın yanında olmaya ve sektöre destek vermeye devam edeceğiz. Oda Başkanımız Mehmet Ünlügül ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Ünlügül, ziyaretin sonunda Ömer Gökçepınar’a Ahilik Sancağı takdim etti. 

Bakmadan Geçme