Vakıflar Genel Müdürlüğü, Konya Teknik Üniversitesi'nde iftar yemeği verdi!

Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Konya Teknik Üniversitesi iş birliği ile Üniversite yerleşkesinde bin 500 öğrenciye iftar yemeği verildi

Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Konya Teknik Üniversitesi iş birliği ile Üniversite yerleşkesinde bin 500 öğrenciye iftar yemeği verildi.

Konya Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen iftara Ak Parti Konya Milletvekilleri Latif Selvi ve Ziya Altunyaldız, Rektör Prof. Dr. Osman Nuri Çelik Konya İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Cemil Lütfi Özkul,

Hava Savunma Tugay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Diker, Vakıflar Konya Bölge Müdürümüz Yılmaz Kılınç, KTÜN Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları, Enstitü Müdürleri ve Daire Başkanları ile öğrenciler katıldı. 

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Konya Teknik Üniversitesi'nde iftar yemeği verdi!
“YARDIMLAŞMAYI ARTIRACAĞIZ”


İftar yemeğinde açıklama yapan, Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç “Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı, hayır ve bereket ikliminin mübarek ramazanı şerifi hep birlikte idrak etmenin huzuru içerisindeyiz.

 İlki 2022 yılında 25 İlimizde başlatılan ve bu yıl 81 İlde Ramazan ayı boyunca açık olacak olan Vakıflar Genel Müdürlüğümüzce kurulan iftar sofralarımızda sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Çok şükür ki kurumumuz Vakıflar Genel Müdürlüğü, ihtiyaç duyulan her an, vakıf kültürünün ve geleneğinin gerektirdiği şekilde iyilik ve takvada yarışan bir kimliğe sahiptir. 

Vakıflar Genel Müdürlüğü, bu yarışta tüm vakıflarımızın ve insanlığın en güçlü destekçisidir.

Bu Ramazan ayında da inşallah her gün şehirlerimizde kuracağımız iftar sofralarıyla geleneklerimizi yaşatmaya vesile olacak ve hep birlikte dayanışmayı, yardımlaşmayı artıracağız.
Bu Ramazan ayında da inşallah üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir. Paylaştıkça bereketlenen soframıza tekrar hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Konya Teknik Üniversitesi'nde iftar yemeği verdi!

“İFTARIMIZIN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni ettiğini söyleyen Rektör Prof. Dr. Osman Nuri Çelik ise, “Bu akşam, iftar yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi

pekiştirmemize vesile olan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Ramazan ayının huzur ve bereketiyle dolu geçmesini temenni ediyor, iftarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.  
 

Bakmadan Geçme