Yeşilçam şarkıları kulakların pasını silecek

Beyşehir ilçesinde düzenlenecek konser programında sahne alacak koro, bir zamanlar gönüllerde taht kuran Yesilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını seslendirmeye hazırlanıyor.

Yeşilçam şarkıları kulakların pasını silecek
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Beyşehir’de farklı kesimlerden müzikseverlerin kurduğu Beyşehir Türk Müziği Derneği, 2024 yılının ikinci konser programıyla ilçe halkının karşısında olacak.
Önceki yıllarda Konya, Seydişehir ve Beyşehir'de konser programları düzenleyen Türk Müziği Derneği bünyesinde faaliyet gösteren koro, şimdi de Yeşilçam şarkılarından oluşan repertuarıyla Beyşehirli müzik severlerin karşısına çakacak.
Dernek Başkanı Ebubekir Özdemir, ücretsiz olarak düzenleyecekleri halk konseri programına tüm müzikseverleri davet etti. Konser programının Mutlu Korkmaz şefliğinde 20 Mayıs
2024 Pazartesi günü saat 20.30'da Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi’nde icra edileceği bilgisini veren Özdemir, ayrıca konserde TRT sanatçısı klarnet virtüözü Sayın Tanju Erol ‘un da konuk sanatçı olarak katılacağı programda tüm müzik severleri aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.
 

Bakmadan Geçme