Yoğun bakımda

'Kızılcık Şerbeti' dizisinin Abdullah Ünal'ı geçirdiği beyin kanaması sonrası ameliyata alınmıştı. Başarılı geçtiği belirtiln ameliyat sonrası ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen tekrar yoğun bakıma alındı

Yoğun bakımda
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edinilen bilgilere göre;  ‘Kızılcık Şerbeti^’ dizisinde Abdullah Ünal karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen, Cuma akşam saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonrasında yakınları tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrollerin ardından hemen ameliyata alınan Tanrıöğen başarılı bir operasyon geçirdi.  Sağlık durumu iyi olan Tanrıöğen, bilinci açık bir şekilde hastanede kontrol altında tutuluyor. 

Yogun bakımda

Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili özel hastanenin başhekimi Dr. Engin Çakmakçı açıklama yaptı. Çakmakçı; "Hastamız Settar Tanrıöğen bir haftadan beri üst solunum yolu enfeksiyonu şikâyetlerinin yanı sıra hareketlerde ve konuşmada yavaşlama ve ara sıra kısa süreli bilinç bulanıklığı ile 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 20.45'te hastanemize başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda beyin damarlarından birinde anevrizma kanaması saptanmıştır. Bu tanı üzerine yapılan ameliyatla kanamaya yol açan anevrizma başarılı bir şekilde kapatılmıştır. Hastamız işlem sonrasında tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Sanatçı Settar Tanrıöğen'in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık bir halde yoğun bakım servisimizde izlenmeye devam edilmektedir" dedi.

Yogun bakımda

Bakmadan Geçme