Adaletin herkese eşit davrandığı bir yaşam mümkündür

CHP Karatay İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde 3. kez toplanın 6'lı masanın Karatay ilçe başkanları, Adaletin herkesi eşit davrandığı bir yaşamın mümkün olduğunu dile getirdiler. 

CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, İYİ Parti Karatay İlçe Sekreteri Yaşar Gider, Saadet Partisi Karatay İlçe Başkanı Fatih Karaman, Gelecek Partisi Karatay İlçe Başkanı Seyit İbrahim Durmuş, Deva Partisi Karatay İlçe Başkanı Ahmet Tahralı ve Demokrat Parti Karatay İlçe Başkanı Yusuf Köse'den oluşan 6'lı masanın Karatay ilçe başkanları üçüncü toplantısını CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş'ın ev sahipliğinde toplanarak, ülkenin adalette yaşadığı sorunlar ve bu sorunların çözümünü tartıştılar.

Toplantı sorununda  açıklanan ortak metinde şunları ifade ettiler:“Demokrasi çatısı altında huzurlu, ayrışmadan, refah içinde, adaletin herkese eşit davrandığı bir yaşam mümkün ve bunu birlikte başaracağız. Biz birlikte güçlüyüz ve yeter söz milletin artık diyerek; tarihi sorumluluğumuz doğrultusunda , Ülkemize gerçek anlamda Demokrasi ve Adaleti getirmek, herkesin huzurlu olduğu bir Türkiye inşa etmek için bir araya geldiğimiz 6'lı masa toplantılarımıza devam ederek, kamuoyuna da ülkemizin yaşadığı her sorunun bir çözümünün olduğunun mesajını vermeye de devam edeceğiz."

Konya Hakimiyet

Bakmadan Geçme