Belediye mahallelerde imar yollarını açıyor

Aksaray Belediyesi, şehrin çeşitli bölgelerinde ihtiyaç duyulan noktalarda imar yollarını açma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmeyi ve vatandaşların günlük hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Aksaray Belediyesi, son dönemde birçok önemli projeye imza attı. Aksaray’ın birçok mahallesinde altyapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi, Yunus Emre Mahallesi’nde yeni imar yollarını açmak için çalışma başlattı. Yeni imar yollarının açılmasıyla şehrin ulaşım bağlantılarının güçlendirildiğini aktaran Belediye Başkanı Evren Dinçer, yeni imar yolları ile alternatif güzergahların oluşmasının sağlandığını söyledi.

Belediye mahallelerde imar yollarını açıyor
Şehrin genelinde ulaşımı rahatlatmak ve trafik yoğunluğunu azaltmak için imar yollarının açılmasının büyük önem taşıdığını belirten Başkan Dinçer, “Vatandaşlarımızın günlük hayatlarını daha rahat sürdürebilmeleri için gerekli uygulamaları hayata geçiriyoruz. Bu çerçevede imar planımızda yer alan yeni imar yollarını açarak ulaşımı daha hızlı ve güvenli hale getirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Bakmadan Geçme