Çaçık: Meram'ı daha da güçlü bir yapıya kavuşturacağız

CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle seçim çalışmalarını sürdüren CHP Meram Belediye Başkan Adayı Bahar Altay Çaçık, Meram'ı hayata geçirecekleri projelerle daha güçlü bir yapıya kavuşturacaklarını söyledi.

Çaçık: Meram'ı daha da güçlü bir yapıya kavuşturacağız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Seçim çalışmalarında sona geldiklerini belirten CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit, “31 Mart Pazar günü gerçekleşecek olan seçim de, Meram Belediye Başkan adayımız Bahar Altay Çaçık ’la iddialıyız. Meram’ı Sosyal Demokrat Halkçı Belediyecilikle tanıştıracağız. Seçimde Meram halkının desteğiyle belediyeyi kazandığımızda Meram’ın çehresini değiştirerek, hak ettiği yere getireceğiz. Meram’ı bugünkü yapısından kurtararak, daha modern bir kent kimliğine kavuşturacağız. Bütün halkımızı Pazar günü yapılacak olan seçimde oy kullanmaya ve vatandaşlık görevimizi yerine getirmeye davet ediyoruz. Bu seçimin şimdiden şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. 

Çaçık: Meram'ı daha da güçlü bir yapıya kavuşturacağız

Meram’ı daha güçlü ve kalkınmış bir yapıya kavuşturacağız

CHP Meram Belediye Başkan Adayı Bahar Altay Çaçık Meram’ı daha güçlü ve kalkınmış bir yapıya kavuşturacaklarını belirterek, “Meram, tarihi, kültürel zenginlikleriyle ve yeşiliyle öne çıkan bir ilçemiz olup, hak ettiği bir yerde değildir. Vatandaşlarımızın desteğiyle belediye başkanı seçildiğimde, İşimiz Gücümüz Meram olacaktır. Meram’ı turizmin merkezi haline getirerek, daha güçlü ve kalkınmış bir yapıya kavuşturacağız. Bunun yanında Meram’da sanayiyi geliştireceğiz. Hayata geçireceğimiz projeler ve hizmetlerle Meram’da hayatı daha kaliteli bir hale getireceğiz' dedi

Çaçık: Meram'ı daha da güçlü bir yapıya kavuşturacağız

Çaçık. Belediyeyi birlikte yönetip, birlikte geleceğinin kararını alacağız. Kadınlarımızın ve gençlerimizin istihdamını öncelikle ele alıp, Meram Kariyer Merkezini kurarak, kadınlarımızın ve gençlerimizin istihdamına katkı sunacağız.  Ayrıca ilçemizde kuracağımız Organik Pazar ile de kadınlarımızın el üretimi ürünlerini, çiftçilerimizin ve ev kadınlarımızın ürünlerinin sergilendiği Organik pazarla da ekonominin güçlenmesini sağlayacağız. Çocuklarımız için oyun evleri, kreşler açacağız. Geri dönüşümü teşvik ederek, çevresel sürdürebilirliği destekleyen projeleri hayata geçireceğiz. Meram’da yaşayan ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal yardım projeleri başlatacağız. Bütün bunlara yapabilmek içinde Meram halkından destek bekliyorum. Artık Meram’da Bahar Vaktidir” diye konuştu.   
 

Bakmadan Geçme