Çetin ödülünü aldı

Türkiye Spor Yazarları (TSYD) tarafından 1.'si düzenlenen Görsel Yarışması'nın ödülleri törenle sahiplerine verildi. İkincilik ödülü Konya'dan Mürsel Çetin'in oldu.

Çetin ödülünü aldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hüseyin Yavuz’un birinci, Mürsel Çetin’in ikinci ve Şaban Kılıçcı’nın üçüncü olduğu yarışmanın ödülleri TSYD Levent Tesisleri’nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, etkinlikte yaptığı konuşmada düzenledikleri yarışma hakkında bilgi vererek, “Dernek olarak Foto Muhabirleri orasında bir görsel yarışma yaptık. Adı üzerinde ‘en güzel fotoğrafları çeken arkadaşlarımızı jürimiz değerlendirdi ve ödüllendirdik. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 
Törende, Yarışmanın birincilik ödülünü, Euro2024’te görev alması nedeniyle geceye katılamayan Hüseyin Yavuz’un plaketini, kendisi adına yönetim kurulu üyesi Aygün Özipek teslim aldı.
İkincilik ödülünü Mürsel Çetin’ Üçüncülük ödülünü ise Şaban Kılıçcı alırken ödül töreni sonrası sahne alan Coşkun Sabah geceye katılan misafirlere eşsiz performansı ve şarkılarıyla keyif dolu bir gece yaşattı.

Bakmadan Geçme