CHP'den, Deva Partisi'ne iadeyi ziyaret

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman ve il yönetim kurulu üyeleri Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette, seçimde birlikte yapacakları çalışmaların ve sandık güvenliğinin sağlanmasının istişaresini yaptılar.

CHP'den, Deva Partisi'ne iadeyi ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ziyarette CHP İl Başkanı Bekir Yaman ve il yönetim kurulu üyelerine hoş geldiniz diyen Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca, "CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman ve yönetim kurulu üyeleri başarılı bir yönetim sergiliyorlar. Başarıların devamını diliyorum. İktidarı yaptığı yanlıştan döndüren ve doğru istikamete götüren muhalefet partileridir. Bizlerde bu anlamda doğru yolda ülkemizin geleceğine yönelik bir çalışma içindeyiz. Partimizin de içinde yer aldığı 6'lı Masadan çıkacak Cumhurbaşkanı adayının kazanacağı umudundayız. 6'lı Masada ülkemizin geleceğine ve sorunlarının çözümüne dair çıkan önerilerinin kamuoyuyla paylaşılması ülkemize çok büyük bir yarar sağlayacaktır. İktidar 6'lı masayı itibarsızlaştırmaya çalışsa da başarılı olamayacaktır. Çünkü Milletimiz artık inanmıyor. Seçimde sandık güvenliğini sağlayıp, birlikte çalışarak başarılı olacağız. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. 

6'lı Masa'nın ülkemizin sorunlarına yönelik çözüm önerileri halkımız tarafından dikkate alınıyor 

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman 6'lı Masa'nın ülkemizin sorunlarının çözümüne yönelik önerilerinin halkımız tarafından dikkate alındığını belirterek, "Geçen hafta Ankara'da partimizin de yer aldığı 6’lı Masanın ülkemizin sorunlarına yönelik çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaşması oldukça başarılıydı. 6'lı masanın ülkemizin sorunlarına yönelik çözüm önerilerinin halkımız tarafından önemsenmesi ve dikkate alınması bizleri sevindirdi. Ülkemizin bir seçim sürecindedir. Bu seçimde birlikte çalışarak, ortak akıl ve söylem birliğiyle mücadele edeceğiz. Çıkaracağımız 13. Cumhurbaşkanı adayımız kazanacaktır. Öncelikle sandık güvenliğini sağlayarak, halkımızın da desteğiyle iktidar olacağız. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını çözeceğiz. Bu inanç içindeyiz. Yolumuz açıktır. Hep birlikte ülkemizi aydınlığa çıkaracağız. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 

Bakmadan Geçme