Cihanbeyli Halk Ekmek Fabrikasına kavuşuyor

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, vatandaşlara yeni bir müjde verdi. İlçe için gece-gündüz durmadan yorulmadan çalıştıklarını ifade eden Başkan Kale, Cihanbeyli'ye Halk Ekmek Fabrikası kurulması için düğmeye bastıklarını açıkladı. 

Cihanbeyli Halk Ekmek Fabrikasına kavuşuyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, yaptığı açıklamada ilçeye Halk Ekmek Fabrikası kurulması için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Bir süredir üzerinde titizlikle çalıştıkları projeyle ilgili veren Başkan Kale, fabrikanın Yapalı Yolu üzerindeki Galericiler Sitesinin hemen yanında yapılacağını ifade etti.

Kale “Günlük 20 bin ekmek üretimiyle faaliyete başlayacak fabrikamızın kapasitesi zaman içerisinde daha da artırılacak. Projemizi bu şekilde hazırladık. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Cihanbeyli’nin altın çağını yaşadığını ve her alanda dev yatırımları dönemlerinde ilçeye kazandırdıklarını belirten Başkan Kale, “Bugüne kadar hayal edilemeyen projeleri hayata geçirdik. Şimdi ilçemiz için yeni hayallerimiz var. Cihanbeyli için ilk günkü aşkla çalışıyor ve hizmet üretiyoruz. İlçemiz Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olacak” dedi. 
 

Yorumlar 1
Güldüm 23 Şubat 2024 01:27

Güldüm

Bakmadan Geçme