Efsane diziden geri dönüş müjdesi: 18 yıl önce başlamıştı

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Arka Sokaklar, 18. sezonuyla televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Dizinin unutulmaz repliği 'Adam pislik çıktı' ile hafızalara kazınan dizi, büyük bir heyecanla bekleniyor. Her cuma akşamı yayınlanacak olan bu fenomen dizi, sevenlerinden yoğun ilgi görmeye devam edecek gibi duruyor. İşte ayrıntılar...

Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında kaldığı yerden yayınlanmaya devam ediyor. Bu akşam 18. sezonun ilk bölümü ile ekrana gelen dizi, uzun bir süre ara vermiş ve sonrasında final yaptığı açıklanmıştı.

2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar, yıllarca cuma akşamlarının en çok izlenen yapımı oldu. Bu sezon Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını ile yarışacak olan Arka Sokaklar'ın ilk bölümü büyük bir heyecanla beklendi.

Efsane diziden geri dönüş müjdesi: 18 yıl önce başlamıştı

Rıza Baba ve ekibinin başından geçenlerin anlatıldığı aksiyonu bol dizinin hayranları sosyal medyayı adeta salladı. Dizinin 638. bölümü yayımlanmadan önce yapımcısı Türker İnanoğlu'nun kalça kemiği kırılmış ve bu rahatsızlığı nedeniyle 16 Kasım 2022'de çekimlere 45 gün ara verildiği açıklanmıştı.

638.bölümü yayınlandıktan sonra ara verilen Arka Sokaklar bu akşam 639.bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin hayranları 'Sevdiğime kavuşmuş gibiyim', 'Özlem bu demekmiş meğer', 'Hoş geldin Rıza Baba', 'Eksiktim tamamlandım' gibi yorumlarda bulundular.

Bakmadan Geçme