Naci Görür'den Malatya için net cevap: Deprem beklemiyoruz!

Ünlü deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, sosyal medya hesabından dijital teknoloji ile ilgili paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda Malatyalı bir vatandaşın depremle ilgili sorusunu cevapsız bırakmadı.

Sosyal medyasından, Türkiye’deki depremleri değerlendiren Naci Görür bu sefer teknoloji kullanımına değindi. 

“TEKNOLJİ KULLANIMINDA PATRON SİZ OLMALISINIZ”


Kendi sosyal medyasından dijital teknolojiyi değerlendiren Naci Görür, şu görüşlere yer verdi: Kimi arkadaşlarım dijital teknolojinin mimetlerinden, öneminden, yapay zekanın üstünlüğünden, çağ değişiminden söz ediyor. Belki de yanlış düşünüyorum ama teknolji kullanımında patron siz olmalısınız. Duygu ve düşüncelerinizi, aklınızı, velhasıl insan olmanın bütün vasıflarını ve güzelliğini kullandığınız teknolojiye egemen kılmalısınız. Teknolojinin esiri ve bağımlısı olursanız, zamanla akıl ve duygularınızı yitirir robota dönüşürsünüz. Sevgiyle.

Naci Görür'den Malatya için net cevap: Deprem beklemiyoruz!

Deprem uzmanı Naci Görür, bir vatandaş tarafından gelen yorumu da yanıtsız bırakmadı.


“ÇOCUKLAR ÇOK TEDİRGİN”
“Hocam iyi günler. Malatyada beklenen deprem kaç şiddetinde olur? lütfen bir açıklama yaparsanız çok memnun oluruz. Çocuklar çok tedirgin” sorusuna Görür, net cevap verdi.

“ Biz Malatya’da deprem beklemiyoruz. Malatya fayı stres yüklenmiş olabilir, dikkat etmek gerekir diyoruz. Sevgiyle” İfadesini kullandı.

Bakmadan Geçme