Ereğli Belediyesi öğrencilerin yanında

Konya Ereğli Belediyesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine geçen yıl başlattıkları kırtasiye desteğiyle bu eğitim-öğretim yılında da öğrencilerin yanında

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine geçen yıl başlattıkları kırtasiye desteğiyle bu eğitim-öğretim yılında da öğrencilerin yanında olup, çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Vatandaşın her an yanında olduklarını ve geleceğin aydınlık yüzü olan çocuklara daima destek olacaklarını vurgulayan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için Ereğli Belediyesi olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapma yönünde özverili bir gayretin içerisindeyiz. Çocuklarımızın geleceği için eğitimin ne kadar önemli olduğu bilinciyle bir nebze de olsa destek olmak istedik. Bu noktada belediye olarak, yeni eğitim-öğretim dönemi öncesinde ailelere destek olmak için kırtasiye yardımında bulunuyoruz. Yaptığımız kırtasiye yardımıyla, yeni eğitim-öğretim döneminde çocuklarımızın yüzlerini güldürmek, ailelerini mutlu etmek ve hayır dualarını almak her şeyden önemli, özellikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız bizim için kıymetlidir. Eğitime destek çerçevesinde eğitim yuvalarımıza destek olarak her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermenin yanında bu tür sosyal sorumluluk hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni eder, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme