Hakan Keleş'ten taraftara çağrı: 'Tek eksiğimiz seyircimiz'

Konyaspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Süper Lig'in 15'inci hafta maçında oynayacakları Sivasspor maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

“BURADA TEK EKSİĞİMİZ SEYİRCİMİZ”

Sivassspor maçının zor olacağına değinen Teknik Direktör Hakan Keleş, "Çünkü iyi bir gidişatımız var. Bunu taçlandırmak istiyoruz. Zor maç olacak çünkü Sivas deplasmanlarda özellikle iyi oynayan bir takım. 3 tane galibiyet var üçünü de deplasmanda kazandı. Onu devam ettirmek adına bizim için iyi olacağını düşünüyorum. Tabii ki yönetim ve futbolcu olarak biz elimizden geleni yapmaya, iyi hazırlık yapmaya çalışıyoruz. Burada tek eksiğimiz seyircimiz. Seyircimiz de bu maçı bekliyorum çünkü onlara ihtiyacımız olacak. Sivas maçı zor olacak ama kazanan taraf biz olmak istiyoruz” diye konuştu.

Hakan Keleş'ten taraftara çağrı: 'Tek eksiğimiz seyircimiz'

Sivasspor maçını yüzde 100 kazanılması gerektiğine değinen Adem Demirbağ ise, “100. lig maçım ve doğum günümü erkenden kutladığınız için tekrardan teşekkür ederim. Sivasspor maçı yüzde 100 kazanmamız gereken bir maç. Onun için hafta içi çok iyi çalışıyoruz. Bugün de inşallah iyi bir çalışma sürdüreceğiz. Güzel bir deplasman yaşatacağız ve onlara 3 puanı bırakmayacağız. İnşallah 3 puan bizim olacak” şeklinde konuştu. 
 

Bakmadan Geçme