Hasan Ekici: Kadınhanı Değişim İstiyor

Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici, partisinin Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş ile birlikte Kadınhanı ilçesinde seçmenlerle bir araya geldi. Ziyarete ilişkin gözlemlerini aktaran Ekici, 'Kadınhanı değişim istiyor' dedi. 

Hasan Ekici: Kadınhanı Değişim İstiyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için partilerin saha çalışmaları devam ediyor. Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici de partisinin Kadınhanı Belediye Başkan Adayı Yahya Akbaş ile birlikte Kadınhanı ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

Ekici ve Akbaş ilçe ziyaretlerine ilk olarak Kadınhanı Sanayi’nde başladı. Ekici, Yahya Akbaş’ın başkan olarak seçildiği takdirde ilçeye daha büyük bir sanayi sitesi kazandıracaklarını söyledi. 

“SANAYİ ESNAFI İKTİDARA KIRMIZI KART GÖSTERECEK”

Sanayi ziyaretinin ardından açıklama yapan Ekici, “Esnaflarımız şikâyetçi. Yaklaşan yerel seçimlerde İktidar partisine kırmızı kart göstereceklerini söylüyorlar” dedi. 

“VATANDAŞ HEM İKTİDAR HEM DE YEREL YÖNETİMDEN ŞİKÂYETÇİ”

Hasan Ekici, Gelecek Partisi Kadınhanı İlçe Başkan Adayı Yahya Akbaş ve beraberlerindeki partililer sanayi esnafı ziyaretinin ardından Atlantı ve Saçıkara Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalle ziyaretlerinin ardından açıklama yapan Ekici, mahallelinin mevcut yerel yönetimden memnun olmadığını söyledi. Ekici, “Kadınhanı Belediye Başkan adayımız Yahya Akbaş ile birlikte Atlantı ve Saçıkara mahallelerimizde ziyaretler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız hem iktidardan hem de yerel yönetimlerden memnun değil ve şikâyetçiler. Yaklaşan yerel seçimlerde yerel yönetimlere sandıkta gereken cevabı vereceklerini söylüyorlar” ifadelerini kullandı.

“KADINHANI’NI HAKETTİĞİ HİZMETLERE KAVUŞTURACAĞIZ”
Yahya Akbaş ise, ziyaretlerde kendisine eşlik eden Gelecek Partisi Konya Milletvekili Hasan Ekici’ye teşekkür etti. Akbaş, “Bugün saha çalışmalarınızda bizleri yalnız bırakmayan Konya Milletvekilimiz Sn. Hasan Ekici' ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kadınhanı’nı hak ettiği hizmetlerde buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme