Hayırsever İş İnsanından Ambulans Bağışı

Hayırsever vatandaşların sağlık alanında verdikleri katkılara her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu halkaya son olarak Akşehirli hayırsever iş insanı Mehmet Baykondu tarafından Akşehir Devlet Hastanesi bünyesinde kullanılmak üzere bağışlanan tam donanımlı ambulans eklendi.

Hayırsever İş İnsanından Ambulans Bağışı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bağış yapılan ambulansın Akşehir’de vatandaşlara hizmet sunmaya başladığını vurgulayan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, “Konya sağlık alanında adından ciddi düzeyde söz ettiren bir şehir konumundadır, bu başarıda hayırseverlerimizin de katkısı oldukça güzel bir seviyededir. Bizler yapılan bu yardımlardan dolayı tüm hayırseverlerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah yardımlarını kabul etsin, kazançlarını bereketli kılsın” dedi. 

Hayırsever İş İnsanından Ambulans Bağışı

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Bülent Erdem’de “Hayırsever Baykondu’ya yapmış olduğu destekten dolayı teşekkür ediyor, iş hayatında başarılar diliyorum” diyerek ambulansın hayırlı olmasını diledi. Hayırsever İş Adamı Baykondu’da çok mutlu olduğunu ifade ederek,  “Şehrimize ve ilçeme sağlık alanında katkı sağlıyor olmanın gururunu yaşıyorum. Rabbim hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

 

Bakmadan Geçme