Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı

Karatay Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında hizmete açılan ve Konya'nın marka değerlerinden birisi haline gelen Kafe Karatay'ların sayısı her geçen gün artıyor.

Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İLÇEYE 2 YENİ KAFE KARATAY ŞUBESİ BİRDEN
Geçtiğimiz aylarda Çelebi Mahallesi’nde yeşil kuşak parkı içerisinde hizmete açılan 5’inci Kafe Karatay’ın ardından Adalet Parkı ve Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi’ne iki yeni şube daha kazandırıldı. Böylelikle şehrin yani markası 7 şubeye ulaşmış oldu. Vatandaşların yoğun talebiyle Kafe Karatay’ların 6’ncı şubesi Akabe Mahallesi’nde bulunan Adalet Parkı içerisine 615 metrekarelik bir alana kazandırıldı. 7’nci şube ise Köprübaşı Mahallesi’nde gençlere hizmet veren Karatay Belediyesi Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi’nde hizmet vermeye başladı. 

Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı
KALİTELİ HİZMET YOĞUN İLGİ VE TAKDİR GÖRÜYOR
Kısa sürede Konya’nın en gözde mekanları arasına giren Kafe Karatay’lar, hijyenik ve nezih mekanları, kaliteli ve lezzetli sunumları, güler yüzlü hizmet anlayışıyla büyük ilgi görüyor. Özel şefleriyle tüm ürünler günlük hazırlanırken taze ve özel lezzetlere sahip ürünlerle lezzet skalası sürekli geliştiriliyor. Vatandaşların yeni buluşma noktası haline gelen Kafe Karatay’lar ayrıca ilçenin sosyal hayatına da önemli katkılar sunuyor.

Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı

YENİ ŞUBELERİMİZ İLÇEMİZE VE HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, yeni açılan şubelerin ilçeye hayırlı olmasını diledi. Vatandaşın Kafe Karatay projesini çok sevdiğinin altını çizen Başkan Hasan Kılca, vatandaşlardan gelen talep üzerine şube sayısını artırdıklarını söyledi.

Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı

Hasan Kılca; “Hemşehrilerimizin çok sevdiği Kafe Karataylarımıza 2 yeni şube daha ekledik. Adalet Parkı ve Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezi şubelerimiz tam kapasiteyle hizmete başladı. Böylelikle Kafe Karatay’larımız 7 şubeye çıktı. Adalet Parkımızı ziyaretimizde vatandaşlarımızın özellikle de gençlerimizin bizden Kafe Karatay talebi olmuştu. Bizler de proje çalışmamamızın ardından taleplerini yerine getirmiş olduk.  Yine Ali Ulvi Kurucu Gençlik Merkezimizden hizmet alan gençlerimizi de unutmadık. Merkezimizin içerisine Kafe Karatay kazandırdık. Kafe Karatay, 7’den 70’e kadar her kesime hitap eden bir projemiz oldu. Bizler ilçemize ve şehrimize yeni bir marka daha kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni şubelerimizin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Kaliteli ürün ve servis anlayışını Karataylı hemşehrilerimizle buluşturan yeni Akabe ve Köprübaşı Mahallelerimizdeki Kafe Karatay’lara tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Kafe Karatay 7 şubeye ulaştı 

Bakmadan Geçme