Karatay Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi

Karatay Belediyesi tarafından belediye personeli arasındaki dostluk ve kaynaşmayı daha da pekiştirip motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen 'Birimler Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası' sona erdi

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü arasında oynanan final maçını kazanan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü şampiyon oldu. Finale kalan takımları tebrik eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mesai arkadaşlarına Filistin/Gazze’ye olan anlamlı desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Karatay Belediyesi’nin, çalışanlar arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu destekleyip geliştirmek amacıyla düzenlediği “Birimler Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası”, final maçı ve kupa töreniyle sona erdi.

Turnuvanın finali ise Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü arasında oynandı. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da final maçını belediye personeliyle birlikte izleyerek maçın heyecanına ortak oldu.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü birinciliği göğüsledi

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, mücadeleyi kazanarak turnuvada şampiyonluğa ulaşırken;  turnuvanın ikincisi Fen İşleri Müdürlüğü, üçüncü Zabıta Müdürlüğü olurken dördüncü ise güvenlik personelinden oluşan takım oldu. Maçın ardından dereceye giren takımlar ve oyuncular madalya, kupa ile ödüllerini Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’dan aldı.

Çalışanlar para ödülünü Filistin/Gazze’ye bağışladı

Öte yandan Karatay Belediyesi çalışanları ödüllerini Filistin/Gazze’ye bağışlama kararı alarak örnek bir davranışta bulundu. Final maçına çıkan takımlar, İsrail’in saldırılarını kınayarak; Filistin halkının yaralarını sarmak adına ufakta olsa destek vermek istediklerini söylediler.

Hasan Kılca’dan mesai arkadaşlarına teşekkür

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatay Belediyesi Birimler Arası Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası”nın kupa töreninde yaptığı konuşmada organizasyonun dostluk havasında geçmesi dolayısıyla turnuvaya katılan tüm personele teşekkür etti.

Hasan Kılca, “Her yıl birimler arası Futbol Turnuvasını düzenliyoruz. Turnuvayı düzenlemekteki amacımız çalışanlarımızı spora teşvik etmekti ama organizasyonumuz sporun yanında dostluk, kaynaşma, birlikte hareket etme ve dayanışma anlamında güzel bir vesile oldu. Temel amacımız kardeşlik ve dostluk duygusunu daha da pekiştirmekti bunu da başardığımızı düşünüyorum. Finale kalan takımlarımızın ödüllerini Filistin/Gazze’ye bağışlama kararı bizleri ayrıca duygulandırdı. Bu vesileyle, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyor, bu güzel tabloda emeği olan bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Bakmadan Geçme