Konya'da bu yollar trafiğe kapatılacak!

Konya Emniyet Müdürlüğü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları kapsamında yapılacak olan yürüyüş etkinliği nedeniyle kapatılacak olan yolları duyurdu.

Konya'da bu yollar trafiğe kapatılacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Emniyet Müdürlüğü 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları kapsamında yapılacak olan yürüyüş etkinliği nedeniyle kapatılacak olan yollarla ilgili kamuoyuna duyuru yaptı.

1 Mayıs Çarşamba günü saat 11.00 itibariyle;

Ankara Caddesinin Beşyol Kavşağı ile Alaaddin Bulvarı (Beton Şemsiye Kavşağı) arasında kalan kısmı, Atatürk Caddesinin Anıt Kavşağı ile Alaaddin Bulvarı (Camlıköşk Kavşağı) arasında kalan kısmı, Abdülezel Paşa Caddesinin Alaaddin Bulvarı ile Adalhan Kavşağı arasında kalan kısmı, (Kültürpark Otobüs Durakları) trafiğe kapalı olacaktır. 

TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN MEVLANA CADDESİ, ATATÜRK CADDESİ VE AZİZİYE CADDESİ ÜZERİNDE GEREKLİ TRAFİK TANZİM TEDBİRLERİ ALINMIŞ OLUP;

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için alternatif güzergahları kullanmaları rica olunuyor.

Yürüyüş etkinliği süresince; Kampüs istikametine Tramvayı  ilk hareket noktası Belediye tramvay durağı, Adliye istikametine ilk hareket noktası Hükümet tramvay durağı olarak belirlenmiştir.

Kamu oyuna saygıyla duyurulur.

 

Bakmadan Geçme