• Haberler
  • Konya
  • Konya'da zehir tacirleri polis kıskacında: 2 gözaltı

Konya'da zehir tacirleri polis kıskacında: 2 gözaltı

Konya'da Narkotik Ekipleri, Kökünü Kurutma Operasyonları kapsamında temizliğe devam ediyor. Zehir tacirlerine yönelik yürütülen çalışmalarda ekipler bir adrese baskın düzenledi. Yapılan aramada polisin kıskacından bunalan zehir tacirlerinin uyuşturucuyu yatağın altına zulaladığı tespit edildi. Operasyonda iki şüpheli gözaltına alındı.

Konya'da zehir tacirleri polis kıskacında: 2 gözaltı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KONYA HABER: Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarını sürdürüyor. Meram ilçesi Konevi Mahallesi’nde ekipler devam ettirdiği çalışmalarda şüphelendiği bir ikamete operasyon düzenlemek üzere harekete geçti.

UYUDUKLARI YATAĞI BİLE ZEHİR ZULASINA ÇEVİRMİŞLER

Operasyon için düğmeye basan polis ekipleri ev içerisini didik didik aradı. Zehir tacirlerinin uyuşturucuyu bu kez de bir yatağın altına bantlarla sabitledikleri bir kutu içerisine gizledikleri tespit edildi. Kutu içerisinden çıkan 506 gram metamfetamin maddesi ve bir adet hassas teraziye Narkotik ekipleri tarafından el konuldu.

Evde yakalanan iki şüpheli polis ekiplerince gözaltına alındı. Haklarında Uyarıcı Madde Kullanmak ve Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti Suçundan işlem başlatılan iki şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KONYA HABER - HAKİMİYET

Bakmadan Geçme