KSO'dan sanayicilere yardım çağrısı

Konya Sanayi Odası, depremden etkilenen illere gönderilmek üzere yardım kampanyası başlattı. Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen, bütün sanayicileri, ayni ve nakdi olarak düzenlenen bu yardım kampanyasına her zamankinden daha fazla destek vermeye davet etti.

Ülkemizin Cumhuriyet tarihinin en ağır hasarlı depremini yaşadığını ve hepimizin yüreğinin sızladığını ifade   eden   Başkan   Büyükeğen,   “Gün   hepimiz   için   her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenerek bir ve beraber olma günü. Konya Sanayi Odası olarak, depremden etkilenen kardeşlerimize ulaştırmak üzere yardım kampanyası başlattık. Bütün sanayicilerimizi bu ayni ve nakdi yardım kampanyamıza her   zamankinden   çok   daha   güçlü   bir   şekilde   destek   vermeye   davet ediyorum.

İnanıyorum ki, Konya’mız, Konyalı sanayicilerimiz bu yardım kampanyamıza en güçlü desteği vereceklerdir. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun” şeklinde konuştu.

YARDIM KAMPANYASI BİLGİLERİ: MADDİ BAĞIŞLAR İÇİN HESAP NUMARASI

Hesap Adı ve Sahibi: KONYA SANAYİ ODASI Hesap No: 37041805 – 5044   2603 – T.C. ZİRAAT BANKASI ZAFER SANAYİ / KONYA ŞUBESİIBAN: TR73 0001 0026 0337 0418 0550 44

DEPREM BÖLGESİ İÇİN ACİL İHTİYAÇ MADDELERİ Hazır Gıda, Battaniye, Ekmek, Su, Mat, Çadır, Kışlık kıyafet (Polar, Mont, Atkı, Bere, Eldiven), Bebek bezi, Kadın Hijyen Seti, Yağmurluksa BASIN MÜŞAVİRLİĞİ

Bakmadan Geçme