Meram Belediyesi'nin yeni nesil eğitim projesinde kayıtlar başladı! TIKLA, KAYIT OL

Meram Belediyesi'nin yeni nesil eğitim projesi MEGA'da yeni dönem kayıtları başladı. Robotik kodlama, Cebir, Bilim, Fen, Astronomi gibi ilgi çekici 10 ayrı atölye ile Konya'nın ilk E-Spor Merkezi, YouTube Akademi ve Dijital Oyun Tasarım Atölyesi için başlayan kayıtlar meramgelisim.com adresi üzerinden alınıyor. Kayıtlar için son gün 27 Ocak Cuma.

Meram Belediyesi'nin yeni nesil eğitim projesinde kayıtlar başladı! TIKLA, KAYIT OL
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meram Belediyesi’nin, ilçe genelinde 75 bin öğrenciye dokunan yeni nesil eğitim projesi MEGA’da yeni dönem için kayıtlar başladı. Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimlerde, Dil, Robotik Kodlama, Cebir, Astronomi Uzay ve Havacılık, Mimari ve Sanat, Diksiyon, Müzik, Bilim ve Fen Atölyeleri’nde dersler verilecek. Bu eğitimlerin yanı sıra Konya’nın ilk E-Spor Merkezi, YouTube Akademi ve Dijital Oyun Tasarım Atölyesi için de yeni dönem kayıtları start aldı. Meram Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bu alanlarda eğitim almak isteyen 8 ila 29 yaş aralığında tüm gençlerin, 27 Ocak Cuma gününe kadar meramgelisim.com internet adresi üzerinden kayıt için başvuruda bulunmaları gerektiği ifade edildi.   

BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM GENÇLİĞİ BU EĞİTİMLERLE BİR DEĞİL BİR KAÇADIM ÖNE GEÇİYOR”  

Kendi geleceğine yatırım yapmak isteyen tüm gençleri, Meram Gelişim Akademisi’nin bu eğitimlerine katılmaya davet eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, başlayan yeni dönem eğitimleri için yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Meram gençliğinin, kendi yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri, onlara yeni ufuklar kazanmaları, dünyayı ve gelişen teknolojileri yakından takip etmeleri ya da ilgi duydukları alanlarda derinleşmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz atölyelerimiz de yeni dönemimiz hayırlı olsun. Meram Belediyesi olarak bizim, geleceğimizi güçlü temeller üzerine inşa etmek gibi bir derdimiz, bir düşüncemiz ve bir davamız var. MEGA, bu düşüncemizin ve kaygımızın bir eseridir. İşte bu düşüncemizin bir yansıması olanbu eğitimler de geleceğimizin emanetçisi evlatlarımız için önemli bir kapı oldu. MEGA eğitimlerine katılan tüm gençlerimiz, hayata yaşıtlarından bir değil bir kaçadım önde başlayacaklar. Bu nedenle gençlerimizin, kendilerini geliştirip yeni projeler üretebilmelerinin önünü açacak bu eğitimleri en iyi şekilde değerlendireceklerinden şüphem yok. Yeni dönemin Meram gençliğine hayırlar getirmesini temmenni ediyorum.” 

 

TIKLA, KAYIT OL

Bakmadan Geçme