MHP Meram'da Yaman yeniden seçildi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meram İlçe Başkanlığı'nın 14. Olağan Genel Kurul kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde MHP Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman yeniden seçildi. 

HER KONGREDE DAHA GÜÇLÜ! 

Türk milletinin doğru karar olarak Cumhur Cumhur İttifakı’nın bütün bileşenleriyle var gücüyle ülke ve milletin sorunları için gayret sarf ettiğini belirten MHP Konya Milletvekili Konur Alp Koçak,   “. 500’ün üzerinde ilçe kongresi tamamlanmış durumda.  Bütün ilçe kongrelerinin ortak noktası şudur; her bir kongremiz birlik, beraberlik ve ahenk içerisinde geçmiştir. Her kongre sonrası ilçe teşkilatlarımız daha da güçlenmiş, kanımız tazelenmiştir.” 

’31 İLÇEDE ÇALIŞARAK MECLİS’E GİRDİK’ 

Konya’da Meram İçle Teşkilatının 14’üncü Olağan Kongresinde biraraya geldiklerini ifade eden MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, kongrenin parti, ilçe ve Konya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu. Genel seçimlerle Milliyetçi Hareket Partisi’nin, seçim anketlerinden etkilenmeden 31 ilçede çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Karaarslan, “Çalışmalar neticesinde Konya’dan 2 vekil çıkardık. Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste olmaması için elinden gelen çalışmalar yaptılar çünkü korkulu rüyaları neydi! Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin mecliste olmamasıydı. Bu nedendir! Ülkenin hem birlik beraberliği hem de sayın genel başkanımızın ‘önce ülkeme, milletin, sonra partime’ sözleriyle dünyada ve Türkiye’de şer odaklarına karşı dik duruşundandır.” İfadelerini kullandı.  

TÜRKİYE’NİN SON SİPERİ! 

MHP Meram İlçe Başkanı Mahmut Yaman, göreve geldikleri günden bu yana gayretle ve ülkücü duruşundan hiçbir zaman taviz vermeden çalıştıklarını bildirdi. Birlik ve beraberlik çerçevesinde devralınan bayrağı daha güçlü dalgalandırma adına teşkilat kurumsal yapısını daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini aktaran Yaman, “Görev süremiz boyunca ilçemizdeki tüm mahallelerimize dokunmaya çalıştık. Gece-gündüz demeden biryandan teşkilat çalışmalarımızı sürdürürken diğer yandan hemşehrilerimizle bir ve beraber olduk. Ülkemizin geçtiği çetin imtihanın farkında olarak çalıştık.’MHP, Türkiye'nin son siperidir.’ diyen liderimizin yürüttüğü onurlu, tutarlı ve ülke sevdalısı bu anlayışını görev alanımızda uygulama gayretinde olduk.” ifadelerini kullandı.  

‘MHP MERAM EMİN ELLERDE’ 

Cumhur İttifakı olarak ittifaktaki diğer partilerle de ortak ederek güçlü bir dayanışma hali içerisinde olduklarını belirten Yaman, yürüttükleri bu çalışmaların sonraki süreçte de devam edeceğini söyledi. MHP Meram’ın şahsi hırsların gölgesinde değil; emin ellerde olduğunu aktaran Yaman, “Ne demiş Yusuf Has Hacip; ‘Menfaat sandalyeye benzer; başında taşırsan seni küçültür, ayağının altına alırsan seni yükseltir.’ Biz hiçbir dünyevi menfaate davamızı değişmedik, değişmeyeceğiz. Şimdi önümüzde Mahalli İdareler Seçimleri var. Allah’ın izniyle kongremizi başarıyla tamamladıktan sonra, ortaya koyacağımız yeni hedefler ve planlar dahilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. 

Bakmadan Geçme