Opel'den büyük fırsat: Türkiye'ye özel o otomobil tükenmek üzere!

Gelin şimdi, Opel Astra Hatchback'un SUV tasarımını yansıtan Mokka versiyonuna yakından bir göz atalım. İşte merak uyandıran detaylar...

Tüketicilere geniş bir yelpaze sunan SUV dünyası, özellikle B-SUV segmentinde çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Bu segmentteki iddialı oyunculardan biri de Opel Mokka; tasarım ve özellik bakımından Astra HB ile benzerlikler taşıyor olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Rekabet kıyasıya olsa da Mokka, kendi kategorisinde sağlam bir yer edinmek için ciddi rakiplerle mücadele ediyor.

B-SUV dünyasında Peugeot 2008, Hyundai Kona, Volkswagen T-ROC, Volkswagen Taigo ve Kia Stonic akla gelen ilk modeller arasında yer alıyor.

Opel Mokka fiyat listesi: Astra’nın SUV hali!
İşte Opel Mokka böyle zor bir iklimde kendi markasını temsil ediyor. Dolayısıyla aracın hem fiyatlar noktasında avantajlı seçenekler sunması hem de donanımsal anlamda tüketicileri tatmin etmesi gerekiyor. Peki ama söz konusu otomobil bunu ne derece sağlıyor? Hemen yanıtını vermeye çalışalım.

Opel'den büyük fırsat: Türkiye'ye özel o otomobil tükenmek üzere!

Opel Mokka ülkemizde üç farklı donanım seçeneğine sahip. Bunlardan giriş versiyon olan Elegance pakette ve diğer iki seçenekte de aynı motor ve şanzıman ikilisi mevcut.

Söz konusu ikili, 130 beygir gücündeki 1.2 litrelik benzinli motor ve tam otomatik şanzımandan oluşuyor. Aracın baz fiyatı ise 1.415.900 TL’den başlıyor. Fiyatların tamamını ise aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz listeden göz atabilirsiniz.

1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance

Fiyatı: 1.415.900 TL

1.2 130 HP Benzin AT8 GS

Fiyatı: 1.537.900 TL

1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate

Fiyatı: 1.630.900 TL

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme