Müge Anlı'da gündem: Yusuf Kavuk'un sır dolu kaybı!

Dört ay önce İnegöl'de kaybolan Yusuf Kavuk, şu an Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı ATV'de aranıyor. Kavuk'un kaybolma sebebi ve son hareketleri hakkında birçok iddia ortaya atılmış olsa da, şu ana kadar kesin bir bilgiye ulaşılamamış durumda. İşte detaylar…

Müge Anlı'da gündem: Yusuf Kavuk'un sır dolu kaybı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nevşehir'de aşçılık yapan 31 yaşındaki Yusuf Kavuk, 121 gündür kayıp. Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı ATV'de aranıyor. Peki, neden kayboldu işte detaylar…

DERYA'YLA BULUŞMAK İÇİN ÇIKTI BİR DAHA DÖNMEDİ!

Nevşehir'de aşçılık yapan 31 yaşındaki Yusuf Kavuk, 121 gündür kayıp. Bir evlilik yapan ve bu evliliğinden bir çocuğu bulunan Kavuk, 3 sene önce eşinden ayrılmış. Yusuf'un ailesi, Derya isimli bir kadınla ilişkisi olduğunu, onunla görüşmeye gidip bir daha geri dönmediğini ifade etti. 

Yusuf'un Ailesi, "Derya evli ve boşanma aşamasında olduğunu söylemişti hepimize. Temmuz'da son davasının olduğunu ve sonra da Yusuf ile evleneceğini söylüyordu. Daha sonra biz Derya'nın yalanlarını öğrendik. Derya aslında evliymiş ve boşanmak da istemiyormuş. Ortada dava da yokmuş. Yusuf bu yalanları öğrenince ilişkiyi bitirmişti. Derya 3 yıl boyunca kandırmış. Hatta Derya sadece Yusuf ile değil başka kişilerle de konuşuyormuş" dedi.

Müge Anlı'da gündem: Yusuf Kavuk'un sır dolu kaybı!

‘Yusuf ve Derya Makedonya'ya gitmişti’
 Yusuf'un abisi Vedat, "Yusuf, Derya ile görüşmek için çıktı. 2 gün gittiğini söyledi. O günden sonra da bir daha dönmedi. Yusuf ve Derya Makedonya'ya gitmişti. Orada Yusuf'u Harun diye biriyle tanıştırıyor. Harun'u abim diye tanıtmış. Yusuf'u da Harun'a kardeşim diye tanıtmış" diye sözlerine devam etmişti.

YUSUF KAVUK VE DERYA'NIN İLİŞKİSİ NEDİR?

Programda elde edilen bilgilere göre, Yusuf Kavuk 2020 yılında  Alaçatı'da bulunan bir otelde aşçı olarak çalışırken Derya ile tanışmış. Derya'nın evli olması ve Kavuk'la olan ilişkisinin sonlandığına dair iddiaları da gündemde. Derya Yusuf hakkında bir başka iddia da yurtdışında tatil yaptıkları yönünde.

Müge Anlı'da gündem: Yusuf Kavuk'un sır dolu kaybı!

KAVUK NEDEN İNEGÖL MOBİLYA SANAYİ BÖLGESİNE GİTTİ?

Kavuk'un kaybolduğu tarihten önce, Derya'nın arkadaşı Harun ile Bursa'da buluşmak amacıyla yola çıktığı ve sonra İnegöl Mobilya Sanayi bölgesine gittiği iddiası da programa gündeme oturdu. Fakat, Kavuk'un bu bölgeye neden gittiği ve orada ne amaç taşıdığına dair kesin bir bilgi henüz elimizde bulunmuyor. Müge Anlıı ve ekibi  aramaya devam ediyor.

KAVUK'UN AİLESİNİN TEK İSTEĞİ:

Müge Anlı'nın ATV'de yayınlanan programına konuk olan Kavuk'un ailesinin tek isteği: Yusuf’un Bulunması
 

Bakmadan Geçme